Суспільство

Виконавчі служби «притисли» ще двох батьків у Житомирській області, і ті сплатили дітям більше 200 тис. грн аліментів

4 жовтня 2019, 16:27

Житель Черняхівського району Житомирської області тривалий час не сплачував аліменти своїм трьом дітям та накопичив більш як 90 тис. боргу. Окрім цієї суми, чоловікові нарахували ще й штраф.

Про це 3 жовтня повідомила пресслужба Головного територіального управління юстиції у Житомирській області.

«Санкції, запроваджені законом #ЧужихДітейНеБуває до горе-батьків, – неминучі. Це – обмеження у праві виїзду боржника за межі України, керування транспортними засобами, користування зброєю та полювання, а також штрафи за тривале накопичення аліментної заборгованості», – нагадують в Управлінні юстиції.

Усі ці обмеження житель Черняхівського району відчув на собі, а надто фінансову санкцію. Адже до чималої багаторічної заборгованості на трьох дітей – понад 91 тис. гривень – працівники Черняхівського районного відділу державної виконавчої служби «додали» йому ще й штраф у розмірі 50 відсотків від суми боргу. Крім того, він змушений був сплатити на депозитний рахунок відділу обов’язковий у таких випадках виконавчий збір (10 відсотків від заборгованого). Разом це обійшлося боржнику у понад 145 тис. гривень.

Побоюючись санкцій, заборговані аліменти своїй дитині сплатив і житель Овруцького району. Чоловікові за несплату аліментів упродовж більш як трьох років довелося додатково віддати половину від заборгованих 46,7 тис. гривень.

В Управлінні юстиції наголошують, що кошти від штрафів отримують діти боржників.

Як повідомляв Житомир.info, 18 вересня 2019 року пресслужба Головного територіального управління юстиції в Житомирській області розповідала про жителя міста Андрушівка, який тривалий час не поспішав сплачувати синові аліменти. Аби мати можливість поїхати за кордон, чоловік сплатив 93 тис. грн боргу по аліментах та ще й 46 тис. грн штрафу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: аліменти боржник заборгованість юстиція  
Матеріали по темі