Влада

Бунечко підписав угоду про співробітництво між Житомирською ОДА і Гомельським обласним виконкомом

5 жовтня 2019, 10:30

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко та голова Гомельського обласного виконавчого комітету Геннадій Соловей підписали угоду про співробітництво між регіонами.

Про це повідомляє пресслужба облдержадміністрації.

Угоду підписали 4 жовтня в рамках Пленарного засідання Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь, яке пройшло за участю президентів Володимира Зеленського та Олександра Лукашенка.

«Підписали Угоду про співробітництво між Житомирською ОДА і Гомельським обласним виконавчим комітетом Республіки Білорусь, яка передбачає розвиток двох областей у торгово-економічній, науково-технічній, гуманітарній та культурній сферах. Загалом під час Пленарного засідання підписали 12 таких угод. Тому вже зараз можна говорити про високу результативність дводенної роботи Форуму. Щиро дякую за високу довіру президентів до Житомирщини та бажаю всім нам розвинути напрацьовані в рамках заходу домовленості та перевести їх у площину реальних проєктів», – прокоментував голова ОДА Віталій Бунечко.

Загалом під час Пленарного засідання підписали 12 угод про співробітництво між регіонами України та Республіки Білорусь – 2 міжвідомчі і 10 регіональних.

Фоторепортаж про участь президентів двох країн у форумі регіонів дивіться тут

Нагадаємо, біля приміщення житомирського театру, де проходило пленарне засідання в рамках Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь, влаштували акції проти «формули Штайнмаєра» та на захист «свободи слова». Учасники акції протесту проти «формули Штайнмаєра» палили фаєри, які з рук виривали працівники поліції.

Як повідомляв Житомир.info, у перший день Другого Форуму регіонів України та Республіки Білорусь 3 жовтня в міській раді відбулося VIII засідання українсько-білоруської консультативної ради щодо ділової співпраці. Засідання завершилось підписанням ділових контрактів між представники українських та білоруських компаній. Зокрема, Житомирське ТТУ підписало угоду з білоруським виробником тролейбусів «Белкомунмаш» про закупівлю нового транспорту для міста – 49 тролейбусів. В ОДА відбулася зустріч українських голів облдержадміністрацій та білоруських губернаторів. На майдані Соборному відкрили виставку великогабаритної техніки, а на Михайлівські розгорнувся ярмарок продукції та виробів декоративно-прикладного мистецтва України і Білорусі. Ввечері для учасників Форуму організували культурну програму.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: форум ОДА Бунечко Гомель угода  
Матеріали по темі