Місто

​На Бориса Тена в Житомирі завершують реалізацію трьох проєктів бюджету участі

23 жовтня 2019, 09:26

В районі вулиці Бориса Тена у Житомирі завершується реалізація ще трьох проєктів - переможців бюджету участі 2018 року: «Сучасна зупинка», «Спорт у кожен двір» та «Благоустрій прибудинкових територій».

Про це 23 жовтня повідомив сайт Житомирської міськради.

Головний виконавець проєктів — управління капітального будівництва Житомирської міської ради.

Завдяки проєкту «Спорт у кожен двір» за адресою Бориса Тена, 104 встановлено сітку-огорожу, футбольні ворота, улаштовано основу, штучне покриття та розмітку для футбольного поля.

Проєктом «Сучасна зупинка» реалізовано ідею щодо встановлення зупинки громадського транспорту на вулиці Бориса Тена, 102. Відтепер це багатофункціональна споруда, спрямована в першу чергу, на підвищення комфорту пасажирів, їх захист від погодних умов, отримання актуальної інформації.

Реалізація ще одного проєкту «Благоустрій прибудинкових територій» вже на завершальному етапі. Навколо будинків за адресами вулиць: Б.Тена, 92, 96, 100-100Б, 102, 104; І.Сльоти, 60, 62, 64; Вітрука, 10, 12, Шевченка, 107 та проїзд Академіка Тутковського, 12-14/52, 15 укладено асфальтне покриття. Триває встановлення урн та лавок, а навесні завершиться озеленення території.

Нагадаємо, авторами проєктів «Благоустрій прибудинкових територій» та «Спорт у кожен двір (Бориса Тена, 104) є Вікторія Пархомець, «Сучасна зупинка» - Іван Лось.

Як на житомирській Крошні роблять «Європейський сквер» за 1,4 млн грн з бюджету участі, дивіться тут, проєкт «Фонтан-лотос» у сквері на Лятошинського - тут. У липні 2019 в Житомирі знайшли альтернативу бюджету участі – конкурс на кращий загальноміський проєкт.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: бюджет участі  
Матеріали по темі