Культура

​Житомирський драмтеатр за 730 тис. грн придбав нові оксамитові куліси

30 October 2019, 09:42

Комунальне підприємство «Житомирський академічний український музично-драматичний театр імені І.А. Кочерги» Житомирської обласної ради закупив у київського ФОПа три комплекти сценічних куліс та завіс.

Тендер був оголошений у серпні 2019 року, договір на 728 тисяч 300 гривень підписали 28 жовтня. Очікувана вартість товару становила 938 тис. грн.

У закупівлі взяли участь три ФОПи – два київських і один з Дніпра, та столична компанія «Укркультмонтаж». До аукціону допустили лише ФОПів, двоє з яких — Горб Сергій Михайлович та Данилова Даріана Олегівна — запропонували найнижчу ціну: трохи більш як 599 тисяч гривень. Однак ФОП Горб тендерну пропозицію подав без власного підпису та надав договори, укладені до його реєстрації як суб’єкта підприємницької діяльності, а ФОП Данилова не надала дозволу на виконання висотних робіт та пропонувала тканину, яка відноситься до легкозаймистих, тому їхні пропозиції відхилили. Переможцем визнали «найдорожчого» учасника – підприємця Тропшу Дмитра Анатолійовича з пропозицією в 728 тисяч 300 гривень:

Скріншот з Prozorro

ФОП Тропша зареєстрований в Оболонському районі міста Києва. Основний вид його діяльності — виробництво готових текстильних виробів, крім одягу.

За умовами тендеру, до 30 грудня 2019 року переможець має поставити замовнику три комплекти одягу сцени в кількості 29 штук, а саме:

  • куліси чотирипланові, білі, драпіровані у складку, на зав’язках – 8 одиниць (поліестер);
  • попланова завіса (верхня допоміжна декорація, якою маскують від глядачів механізм верхньої частини сцени) розсувна перед задником однотонна, біла на зав’язках, з двох частин, драпірованих у складку — 2 (поліестер);
  • падуги чотирипланові на зав’язках, білі, драпіровані у складку – 4 (поліестер);
  • сценічний задник на зав’язках, чорний, розсувний з двох частин, драпірований складками – 2 (оксамит);
  • куліси сценічні, на зав’язках, з чорного оксамиту – 8;
  • падуги сценічні, на зав’язках, з чорного оксамиту, драпіровані складою – 4;
  • задник сценічний «Француз», на зав’язках, драпірований складкою, з нейлону гардинного, не прозорого, однотонного, світло-кремового кольору – 1 (гардинний нейлон).

Розміри сцени — 10,5 м (ширина), 16 м (довжина) та 8 м (висота).

Примітно, що учасники закупівлі на сторінці тендеру опублікували більш як 10 скарг та зауважень до тендерної документації. Деякі у драмтеатрі усунули самостійно, деякі – після резолюції колегії АМКУ.

Нагадаємо, обіцяну реконструкцію житомирського театру у 2019 році не розпочнуть, хоча проєкт пройшов експертизу. За проєктом, в театрі мають зробити зоряне небо на стелі, панорамний ліфт для людей з інвалідністю та оновити глядацький зал. У серпні 2019 драмтеатр оголосив закупівлю послуг з розробки нового сайту з функцією онлайн-продажу квитків. Перший тендер не відбувся через неподання учасниками всіх необхідних документів, переможцем другого у вересні 2019 став ФОП Чернов Сергій Анатолійович з міста Бровари Київської області. На розробці сайту Житомирський драмтеатр зекономив 20 тисяч гривень.

Як повідомляв Житомир.info, у жовтні 2018 року директор житомирського драмтеатру Наталія Ростова розповідала про проєкт реконструкції будівлі, за яким планують капітально відремонтувати комунікації: водопостачання, теплопостачання, електрику, механіку сцени, звуку, світла, а також зробити експертний висновок по техстану будівлі. 11 грудня 2018 року департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА уклав договір з ТОВ «Група «Гарант» на розробку проєктної документації на будівництво об’єкту «Ремонтно-реставраційні роботи по будівлі Житомирського академічного українського музично-драматичного театру імені Кочерги» за 1 млн 398 тис. грн.

Наприкінці березня 2019 року голова Житомирської ОДА Ігор Гундич анонсував реконструкцію житомирського драмтеатру за 35 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: драмтеатр куліси тендер Prozorro  
Матеріали по темі