Влада

​Що житомиряни вважають найбільшим досягненням та найбільшим провалом Сергія Сухомлина, якого обрали мером 4 роки тому

15 листопада 2019, 19:21

Чотири роки тому 15 листопада 2015 року на чергових місцевих виборах житомиряни обирали мера. Тоді на виборах переміг Сергій Сухомлин, за якого свої голоси віддали близько 32 тисяч містян. Перед виборами тоді ще кандидат Сухомлин обіцяв зробити місто теплим, здоровим, безпечним, комфортним, красивим, розумним та заможним.

За чотири роки частину своїх обіцянок, які він давав перед та після виборів вже на посаді, мер виконав. В якості прикладу можна навести: реконструкцію Михайлівської, мощення плиткою тротуарів в центральній частині міста, реконструкцію стадіону «Спартак» та відкриття в Житомирі «Українського дому». Деякі обіцянки, такі як створення 3000 робочих місць за рахунок будівництва індустріального парку, створення молодіжного арт-центру на базі кінотеатру «Жовтень», впровадження єдиного електронного квитка у громадському транспорті, ліквідація окремих комунальних підприємств або не виконані, або в процесі виконання.


Ми вирішили поцікавитись у містян, як вони оцінюють роботу мера за чотири роки на посаді й що вони вважають найбільшим досягненням та найбільшим провалом Сергія Сухомлина за цей час.

"Про провали мені важко сказати, а про досягнення — мені дуже подобається реконструкція Михайлівської. Подобається реконструкція загалом міста. Місто стає більш європейським. Я була в Мадриді й бачила там люки, наприклад, якраз з емблемою Мадрида: суничне дерево. А потім дивлюсь, такі люки у нас. Респект», - каже житомирянка Оксана.

«Провали? Ну, я не знаю, чи були провали. А досягнення — трошки робить порядок в місті. Дороги трохи роблять. Не знаю, наскільки це його заслуга, але те, що дороги поробили за останні років 30, то це вже плюс», — каже житомирянин Ігор.

«Нема в нього провалів, хороший мер. Дбає про місто, робить для нього все. Провали, може, й є якісь. Я особливо не вникав», - каже житомирянин Василь.

«Загалом, на мою думку, наш нинішній є найпрогресивнішим мером з усіх, які були, яких я принаймні пам’ятаю. В місті багато всього цікавого і прогресивного почало впроваджуватись. До прикладу, в дитячій лікарні відкрилась школа для дітей. Діти до того не мали можливостей навчатись. Те саме відкриття гімназії №3. У зв’язку із тим, що в мене є дитина, я велику увагу звертаю саме на освіту. Мені подобаються профільні заступники, які є у мера. Мені здається, що в нього фахова і хороша команда. Не все вдається зробити з того, що ми обіцяємо і того, що плануємо. Але я, в принципі, задоволена ним як мером», - каже житомирянка Тетяна.

«Досягнення? Ну, от наприклад, Михайлівську зробили. Тротуари ближче до центру міста. А провали? Я якось про це і не думав. Щось відбувається і кудись ми ідем», - вважає житомирянин Андрій.

«Навіть важко так одразу по суті щось сказати. Наприклад, мені як мамі важко в громадському транспорті. Виходити, заходити. Мало того, що в нас люди не надто охоче допомагають, то і транспорт в нас не надто пристосований для молодих батьків. Але красиво Михайлівську зробили, наприклад. Ну, а так по суті я навіть і не знаю, що сказати», - каже житомирянка Маша.

Нещодавно в прямому ефірі програми «Тема дня» Сергій Сухомлин теж відповів на запитання про досягнення та провали на посаді.

«Коли буде побудовано новий водоканал — оце точно буде досягнення. Це один із проєктів, які дуже складно зробити. Фактично, побудувати в місті новий водоканал повністю з нуля. Нові очисні споруди, нову станцію підготовки, і зараз уряд Словенії нам дає 2.8 мільйона євро гранту на реконструкцію головної каналізаційної станції. За такі проєкти бере гордість. Також проєкти, за якими побудується дві нових ТЕЦ на базі комунальних підприємств і ми зможемо дати людям нижчий тариф — це класний проєкт. А нові тролейбуси, стадіон — цим влада повинна займатись щодня. А провали? Дуже довго тягнеться проєкт по електронному квитку. Ми трохи затягнули із цим проєктом. По кадрам не все правильно робиться. Але з одного боку ми хочемо, щоб людина працювала абсолютно чесно, з іншого боку, щоб вона була професіоналом. І от з кадрами в нас є певна проблема», - сказав мер Житомира Сергій Сухомлин.

Як повідомляв Житомир.info, 15 листопада 2015 року за кандидата в мери Сергія Сухомлина проголосували понад 50% житомирян: з 60 091 чоловік, які прийшли в цей день на виборчі дільниці, 31 637 віддали свій голос за Сухомлина. 20 листопада на сесії міськради Сергій Сухомлин зачитав присягу і офіційно став мером Житомира.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Сухомлин мер опитування  
Матеріали по темі