Культура

День селфі у житомирському краєзнавчому музеї: за краще фото обіцяють подарунки

18 January 2020, 18:25

Житомирський краєзнавчий музей знову долучився до міжнародного флешмобу #MuseumSelfieDay, який традиційно проходить 18 січня. Впродовж усього дня відвідувачі могли безкоштовно сфотографуватись з улюбленими експонатами. За правилами флешмобу, власники найкреативніших селфі отримають подарунки.

«Взагалі ця акція міжнародна і відбувається в Україні поспіль 5 років. Житомирський краєзнавчий музей до неї підключається вже вчетверте. Ви побачили, прийшовши до музею, що сьогодні тут активне життя. Всі проснулися, поснідали, випили кави і батьки з маленькими дітками через кожних 10-15 хвилин по кілька родин переступають поріг музею і роблять фото там, де вони хочуть», - розповідає наукова співробітниця Житомирського краєзнавчого музею Валентина Забродська.


Аби з користю провести час і поселфитись, сьогодні до музею приходили і поодинці, і родинами, і екскурсіями.

«Ми сьогодні селфились з тваринами. Нам також про них розповідали і про рослини ще», - каже школярка Марія.

«Я позував сьогодні, ось так. там де зубр і багато ще де», - додає її однокласник Макар.

«В залі природи фотографувався, де був олень, зубри», - ділиться школяр Іван.

«Усі приходять на селфі й разом з цим дізнаються про історію, дізнаються щось нове, як і ми сьогодні дізналися про те, що у Житомирі жив такий чудовий художник», - говорить Ольга, яка прийшла до музею з чоловіком.

Аби стати учасником конкурсу та отримати за своє селфі подарунок, потрібно відправити фото на сторінку музею у Facebook або Twitter з хештегом #MuseumSelfie та #kraeznavchiyztmuseum. Серед призів – сувенірна продукція та розвивальні ігри для дітей. Результати конкурсу мають оголосити 31 січня.

Як повідомляв Житомир.info, 18 січня 2017 року краєзнавчий музей вперше підтримав міжнародний флешмоб-селфі. У той день селфитися в музей ходив і голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма. 18 січня 2018 року краєзнавчий музей вдруге долучився до міжнародного флешмобу – селфі у музеї, який започаткований у 2014 році Європейським колективом музейних працівників Culture Themes. В 2019 році автору найоригінальнішого фото обласний краєзнавчий музей обіцяв вручити сертифікат туристичної агенції «Патріот».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: музей селфі діти  
Матеріали по темі