Культура

У Житомирі чиновники та онук Максима Рильського обговорили заходи до 125-річчя поета

23 January 2020, 17:21

У Житомирській області з нагоди 125-річчя від дня народження Максима Рильського проведуть низку святкових, освітніх та пізнавальних заходів. З питань організації цих заходів 23 січня відбулося засідання організаційного комітету.

Про це 23 січня повідомила пресслужба Житомирської облдержадміністрації.

До обговорення долучилися заступник голови ОДА Віктор Градівський та онук видатного письменника Максим Георгійович Рильський.

«Нам пощастило, що ми є земляками великого генія Максима Рильського. 125 років від дня народження Максима Рильського – це визначна дата, і заходи з відзначення ми повинні провести на належному рівні», – наголосив Віктор Градівський.

В області запланували протягом січня-травня 2020 року провести у навчальних закладах області відкриті уроки, лекції, семінари, науково-практичні семінари, засідання за «круглим столом», присвячені творчій та громадській діяльності Максима Рильського.

Крім того, в музеях, бібліотеках до травня цього року організують різні тематичні виставки, квести, вікторини для дітей, присвячені вшануванню пам’яті класика української літератури.

Також у травні проведуть науково-краєзнавчу конференцію «Поет-академік Максим Рильський і світова культура з погляду сучасності».

У планах організаційного комітету розроблення туристично-екскурсійного маршруту, пов’язаного з життям та творчістю Максима Рильського.

Зазначено, що серед важливих заходів на Житомирщині з нагоди 125-річчя від дня народження Максима Рильського – літературно-мистецьке свято «Романівська весна», видання книги «Максим Рильський – дітям», тематична етнографічна виставка «Троянди й виноград».

Як повідомляв Житомир.info, 9 січня 2020 року голови облдержадміністрації Віталій Бунечко та обласної ради Володимир Ширма підписали розпорядження «Про утворення оргкомітету та затвердження плану заходів з відзначення в області 150-річчя з дня народження Лесі Українки».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Рильський поет  
Матеріали по темі