Культура

Соліст Bad Boys Blue може до Житомира не доїхати, бо він на контролі у прикордонників через концерт в Криму

10 February 2020, 13:01

В Житомирському муздрамтеатрі ім.Івана Кочерги на 10 березня 2020 року запланований концерт колишнього соліста євродиско-гурту Bad Boys Blue Кевіна Маккоя: сітілайти з афішами розмішені по місту й частина білетів вже продана.

Але стосовно Кевіна Маккоя є інформація про його виступи в окупованому Криму.

Нижче – скріншоти з сайту продажу білетів на концерт соліста Bad Boys Blue у Житомирі

В Державній прикордонній службі «Українській правді» 10 лютого повідомили, що у разі приїзду Маккоя до України перевірятимуть наявну попередню інформацію про незаконні відвідини Криму та можуть відмовити у перетині кордону.

«Дана особа перебуває в нас на контролі вже не перший рік. В нас є попередня інформація, що він міг незаконно відвідувати окупований Крим. Тож у разі його появи на державному кордоні, інформація буде перевірена більш детально і йому може бути відмовлено у перетині кордону та проставлено заборону в'їзду в нашу країну», - сказав речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

Зазначимо, що у драмтеатрі 21 травня виступатиме російський співак, «Народний артист України» Олександр Малінін – станом на 10 лютого більш ніж половину білетів на його концерт вже розкупили.

Як повідомляв Житомир.info, 16 лютого 2015 року місцевий осередок ВО «Свобода» звернувся до керівництва обласного драматичного театру ім.І.Кочерги з проханням скасувати концерт «кроликів» Данильця і Мойсеєнка, який був запланований на 8 березня. 24 жовтня 2016 року концерт Світлани Лободи у Житомирі охороняли поліцейські. Після цього житомирські активісти збиралися протидіяти концерту Потапу та Насті, який в облмуздрамтеатрі був запланований на 8 листопада 2016 року й концерт таки скасували.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Держприкордонслужба концерт Крим драмтеатр  
Матеріали по темі