Культура

Через карантин у Житомирі скасували концерт дитячого Центру творчості, проте репетиції йдуть повним ходом

10 February 2020, 19:07

У Житомирі комісія з ТЕБ та НС рекомендувала обмежити проведення масових заходів у місті, аби уникнути розповсюдження грипу та ГРВІ серед дітей. У зв’язку з цим, скасували ювілейний концерт міського Центру творчості дітей і молоді, який мав відбутися 11 лютого в драмтеатрі.

«Міському центру творчості дітей та молоді цього року виповнюється 85 років, це ювілей. Колектив готувався, він готовий виступити, художні керівники готуються. Але, як відомо, зараз тимчасового зупинено освітній процес, зокрема, в закладах позашкільної освіти, а центр творчості - це позашкільний заклад. Тому прийнято рішення перенести цей захід на 20 лютого», - говорить заступниця директора департаменту освіти Раїса Кошевич.


Однак репетицій ніхто не скасував: з самого ранку 10 лютого у драмтеатрі діти, батьки та викладачі центру творчості готуються до концерту.

«В тих колективах, які беруть участь в концерті, на сьогодні 95% дітей здорових. Вони приходять по заявах батьків на заняття до центру творчості, тобто те, що дозволено розпорядженням. Мабуть, в таких випадках мобілізується імунітет дитячий і у дорослих, тому що всі наші працівники здорові. Коли є якась значна подія в житті, коли фізичні сили мобілізуються, то й імунітет стає сильнішим. Мабуть, треба на ці періоди карантину влаштовувати для дітей дуже значущі заходи, щоб дійсно імунітет змінювався і вони тоді будуть менше хворіти», - коментує директор Житомирського центру творчості дітей і молоді Микола Полівода.

Нагадаємо, через перевищення епідемічного порогу захворюваності, карантин у школах та позашкільних закладах Житомира продовжили до 15 лютого.

Як повідомляв Житомир.info, з 27 січня по 5 лютого 2020 року в школах та позашкільних навчальних закладах Житомира оголосили карантин. 5 лютого на засіданні комісії з ТБ та НС прийняли рішення продовжити карантин до 8 лютого (включно), бо захворюваність на грип і ГРВІ продовжувала зростати.

Чи можна діагностувати грип експрес-тестом та скільки хворих перебуває в лікарнях Житомира, дивіться у відеосюжеті.

Поради житомирських лікарів: як захиститися від грипу та чому небажано розтиратися медом.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: концерт карантин Кошевич театр діти ЦТДМ Полівода  
Матеріали по темі