Місто

Настоятель Свято-Михайлівського собору освятив великодні паски в житомирському супермаркеті

17 квітня 2020, 14:54

Молитвою та свяченою водою освячує великодні паски настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору отець Богдан Бойко в одному із супермаркетів міста. У зв'язку із карантинними заходами та обмеженнями на відвідування церков і території навколо них священнослужителі Православної церкви України освячують великодні паски на виробництві та в магазинах. За словами отця Богдана, багато житомирян цікавляться де саме можна придбати освячене і ставляться із розумінням до заборони відвідувати храми.


«Ми освячуємо паски в маркетах, магазинах і різних закладах, які виготовляють їх. Звичайно, що нас запрошують, ми приходимо виконуємо всі заходи безпеки, щоб, не дай Боже не зробити якоїсь шкоди, і освячуємо паски. Я вважаю, що освячення пасок в загальному – у тих місцях, де їх виготовляють – це дуже важливо. Чому? Бо люди сьогодні не приходять до храму, немає скупчень людей і немає ризику захворювання, а це – важливо. Мені телефонували багато людей і питали: де ми будемо освячувати паски. Я запевнив, що ми будемо освячувати у всіх закладах, де їх виготовляють. Також і в маркетах. Люди сприймають все це дуже позитивно, я дуже радий, що є таке сприйняття і найголовніше – люди ставляться із розумінням. Користуючись нагодою, я бажаю всім міцного здоров’я, і щоб Господь, той що воскрес, переміг смертю смерть, щоб він нас всіх очистив, благословив і всім дав міцного здоров’я», – каже настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору отець Богдан Бойко.

Нагадаємо, 16 квітня на позачерговому засіданні виконкому в Житомирі ухвалили рішенні заборонити відвідувати храми та культові споруди у період Великодніх свят, з 18 по 20 квітня 2020 року.

Як влада Житомира вирішила взяти «гріх на душу» і заборонила відвідувати й навіть підходити до храмів на Великдень дивіться тут

Як повідомляв Житомир.info , 2 квітня 2020 року міськвиконком ухвалив обмежувальні заходи на період Великодніх свят та поминальних днів на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади. У цей же день було ухвалене рішення про онлайн-трансляцію служб з житомирських церков, щоб уникнути масових скупчень людей під час святкування. А паски у місцевих магазинах продаватимуться вже освяченими.

Розклад трансляцій Великодніх богослужінь з храмів Житомира:

18-19.04.2020 року із Свято-Михайлівського кафедрального собору ПЦУ (23:30 – 03:30 год.) – «Союз ТВ» та Житомир.info

19.04.2020 року із Спасо-Преображенського кафедрального собору УПЦ (00:00 – 03:00 год.), з церкви Святого Василія Великого УГКЦ (10:00 -11: 30 год.) – «СК1».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Пасха Великдень карантин паска освячення отець Богдан церква храм  
Матеріали по темі