Влада

​ Для поліцейських Житомирської області придбали автівку вартістю близько 600 тис. грн

20 травня 2020, 12:49

Автопарк поліцейських Житомирської області поповнився однією автівкою Renault Duster. Транспортний засіб 20 травня передали керівництву ГУНП Житомирської області.

За словами заступниці голови Житомирської ОДА, транспортний засіб придбали за кошти обласного бюджету на прохання поліцейських.

«До нас, як до обласної державної адміністрації, було звернення від Національної поліції Житомирської області з приводу того, що їх парк автомобілів потребує поліпшення. Передбачено було кошти у сумі 600 тисяч грн, а сам автомобіль коштував 586 тисяч грн. Процедура тендерної закупівлі надала змогу придбати автомобіль за такі кошти. Тендер проводила Національна поліція самостійно. Це було сплановано ще в березні місяці, ще до того, як почалася історія з пандемією було прийнято таке рішення про придбання автомобіля. Насправді хоч (рішення) дороговартісне, але ніяк не впливає на видатки бюджету, які були залучені до пандемії»,- говорить заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко.

Потребу в автомобілі в поліції пояснюють відсутністю належного забезпечення.

«Ми забезпечені автомобілями близько 65%, але не вистачає. Всі бачать, що на теперішній час злочинність мобільна, використовують сучасні транспортні засоби, переміщаються швидко, забезпечені матеріально краще, ніж поліція. Попри ті кроки, які роблять керівництво Національної поліції, Міністерство внутрішніх справ, нам також допомагає облдержадміністрація у придбанні службових автомобілів. Він буде використовуватися адміністративними підрозділами на території області», - каже начальник ГУНП в Житомирській області Сергій Крупєй.

Нагадаємо, у листопаді 2019 року для Житомирської області виділено два нових автомобілі для мобільних групи реагування на факти домашнього насильства

Як повідомляв Житомир.info, у квітні 2019 року житомирським поліцейським охорони передали три службових Renault.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: авто ГУНП ОДА автопарк  
Матеріали по темі