Культура

Жителі Житомирської області можуть взяти участь у конкурсі та отримати премію Лесі Українки

26 May 2020, 10:25

Департамент культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації оголосив конкурс на здобуття обласної літературно-мистецької премії імені Лесі Українки у 2020 році.

Про це 26 травня повідомила пресслужба Житомирської облдержадміністрації.

Зазначено, що обласна літературно-мистецька премія імені Лесі Українки заснована з метою увічнення пам’яті та популяризації творчої спадщини славетної української поетеси, громадської діячки Лесі Українки.

Премія присуджується у 4-х номінаціях:

 • література;
 • образотворче мистецтво;
 • музична культура та виконавська майстерність;
 • дослідження і пропаганда творчої спадщини Лесі Українки.

Премія присуджується щорічно напередодні Міжнародного літературно-мистецького свята «Лесині джерела».

Право висунення претендентів на здобуття Премії належить осередкам творчих спілок, громадським об’єднанням, установам, організаціям, науковим, освітнім, культурним закладам області.

Для участі у конкурсі подаються такі документи:

 1. клопотання про присудження Премії;
 2. матеріали, що засвідчують творчий доробок претендента у вигляді друкованої продукції, фото, аудіо- або відеозаписів (компакт-дисків);
 3. ксерокопії рецензій у мистецтвознавчій літературі та публікацій у засобах масової інформації, інші критичні матеріали на твір;
 4. творча характеристика претендента;
 5. копії дипломів, грамот, інших нагород;
 6. копія паспорта громадянина України;
 7. копія реєстраційного номера облікової картки платника податків претендента (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті) за наявності, або, в разі, коли претендентом є колектив, копія паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків його керівника (за наявності).

Документи для участі у конкурсі подаються до 10 липня 2020 року в Департамент культури, молоді та спорту облдержадміністрації (вул. Мала Бердичівська, 25, 5-й поверх кім.61).

Імена лауреатів обласної літературно-мистецької премії імені Лесі Українки 2018 року дивіться тут

Як повідомляв Житомир.info, 27 липня 2019 року під час Всеукраїнського конкурсу автентичного співу «Животоки», який відбувся в рамках Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» у місті Новоград-Волинський Житомирської області, вручили диплом найстаршій учасниці – 83-річній жительці села Сердюки Олевського району Уляні Нестеренко.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: конкурс премія  
Матеріали по темі