Місто

Два шляхи відродження аеропорту «Житомир» - концесія або державно-приватне партнерство

15 червня 2020, 12:19

Аеропорт «Житомир» - це цікавий проєкт для інвестицій і його можна реалізувати шляхом концесії або державно-приватного партнерства.

Про це в інтерв’ю Житомир.info розповів керівник установи «Агенція регіонального розвитку Житомирської області» Артем Сачук.

«Аеропорт «Житомир» - це дійсно цікавий як об’єкт для інвестування і є інвестори, які готові туди вкладати кошти. Зараз питання в юридичному механізмі як це зробити, тому що сама посадкова смуга на третину належить міста, а на 2/3 нею розпоряджається облдержадміністрація. Те, що депутати міської ради прийняли рішення надати дозвіл на прийняття злітної смуги у комунальну власність, ще не означає, що це рішення вже реалізоване і легалізоване. У нас зараз нормальний діалог з власником аеропорту «ЯнЕйр» і ми ведемо перемовини з австралійською компанією «Атлас інвестментс», які готові надати їм кредит під розбудову аеропорту, але є питання в банківській або державній гарантії. А державна гарантія можлива лише за умови участі держави в цьому проєкті. Тому це може бути або державно-приватне партнерство, або концесія, але тут треба, що сам власник визначився, який відсоток він хоче лишити собі, а який відсоток він готовий віддати державі. Вирішення питання аеропорту залежить, в першу чергу, від волі власників і їхнього бачення», - сказав Артем Сачук.

Він також зауважив, що законам про державно-приватне партнерство та про концесію лише по пів року й ще не всі підзаконні акти прийняті.

Повністю інтерв’ю з Артемом Сачуком читайте тут

Зазначимо, що 10 жовтня 2019 року шість нардепів-мажоритарників від Житомирської області направили звернення міністру інфраструктури Владиславу Криклію щодо житомирського аеропорту й отримали відповідь: у разі внесення поправки до законопроєкту про державний бюджет на 2020 рік щодо виділення коштів на реконструкцію аеродромного комплексу аеропорту «Житомир», Мінінфраструктури підтримає таку ініціативу. Наприкінці жовтня нардепи просили передбачити в держбюджеті-2020 кошти для житомирського аеропорту, але в Мінфіні відповіли, що до проєкту держбюджету на 2020 рік пропозиції щодо потреби у видатках для фінансування зазначеного об'єкта Міністерством інфраструктури не надавались, більш того – аеропорт «Житомир» навіть не включений до Державної програми розвитку аеропортів. А в Мінрегіоні порадили вирішувати питання «за рахунок коштів державного бюджету в межах призначень для регіону, а також інших джерел відповідно до законодавства» та нагадали про Державний фонд регіонального розвитку.

Нагадаємо, 29 жовтня 2019 року в Маріуполі під час першого інвестиційного форуму «RE: THINK. Invest in Ukraine» представили 4 проєкти з Житомирської області на суму 38 млн доларів, найдорожчий по інвестиціях – міжнародний аеропорт «Житомир» імені Сергія Корольова, розрахована сума – 20 млн доларів.

Як повідомляв Житомир.info, 26 січня 2016 року в оновленому житомирському аеропорту приземлився перший літак – пасажирський Saab 340 без пасажирів. Тоді ж голова правління компанії Yanair Олексій Янчук анонсував перші рейси з Житомира на Одесу та Батумі. 29 серпня 2017 року депутати міської ради проголосували за прийняття благодійної пожертви від ДП «Аеропорт Житомир» ТОВ «Акорд»: до комунальної власності територіальної громади міста Житомира прийняли штучне покриття злітно-посадкової смуги та рульової доріжки балансовою вартістю 28 286,00 грн. В жовтні 2017 року мер Сергій Сухомлин говорив, що Житомир може отримати по урядовій програмі 100 млн грн на реконструкцію злітної смуги аеропорту. Звітуючи за 2017 рік мер Житомира анонсував реалізацію два масштабних проєкти у 2018 році – будівництво сонячної електростанції та відновлення роботи аеропорту.

Аеропорт «Житомир» є базовим для авіакомпанії YanAir. 13 червня 2018 року на сайті YanAir у переліку аеропортів вильоту з’явився Житомир, а пропонований аеропорт прильоту лише один – Батумі (Грузія). Згодом мер Житомира Сергій Сухомлин повідомив, що в аеропорту працює комісія Кабінету міністрів по прийомці та присвоєння аеропорту статусу міжнародного і лише після цього Державіаслужби може видати ліцензію на пасажирські перевезення з Житомира. Перший рейс мав відбутися 30 липня, але в авіакомпанії повідомили, що рейси у цьому напрямку скасовані. На сайті Державіаслужби є інформація про сертифікацію аеродромів України: аеропорт «Житомир-Смоківка» має сертифікат «без права пасажирських перевезень (тільки вдень)».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: аеропорт Сачук інвестор  
Матеріали по темі