Місто

Облрада хоче надати згоду на «поліпшення» ще одного орендованого приміщення в Житомирі

15 червня 2020, 18:19

Житомирська обласна рада збирається надати згоду ТОВ «Про-Фото» на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна загальною площею 133,1 кв. м у будівлі на вул. Шевченка, 18-а.

Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднили 15 червня на сайті облради.

«Надати згоду ТОВ «Про-Фото» на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна загальною площею 133,1 кв. м, що перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради та знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Шевченка, 18-А, відповідно до кошторисної документації 02-19/05-К, розробником якої є ТОВ “Житомирська архітектурно-планувальна майстерня”, на граничну суму 370,229 тис. грн з ПДВ (станом на 06.12.2019), що становить 48,6 % від ринкової вартості майна, за яким воно було передано в оренду (станом на 10.07.2018)», - йдеться у проєкті рішення.

Зазначається, що відшкодування вартості здійснених невід’ємних поліпшень орендованого майна буде зараховано при приватизації об’єкта оренди.

ТОВ «Про-Фото» зареєстроване в Житомирі на вул.Шевченка, 18-а в липні 2011 року, власник – Рабошук Анна Володимирівна, статутний капітал 960 гривень, основний вид діяльності – діяльність у сфері фотографії.

Нагадаємо, обласна рада збирається також надати згоду приватному підприємству «Іоланта» на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого приміщення на вул. Лятошинського, 2 (біля фонтану на вулиці Михайлівській): відповідний проєкт рішення сесії був оприлюднений 26 лютого, потім його з сайту облради прибрали й оприлюднили знову 1 червня.

Як повідомляв Житомир.info, в грудні 2017 року депутати Житомирської облради надали згоду ФОП Парфентієву Ю.О. на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна на Михайлівській, 15 – приміщення, де знаходилося кав’ярня «Львівська брама».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада поліпшення вул.Шевченка приміщення оренда  
Матеріали по темі