Місто

Біля житомирської школи №17 запустили фонтан, який підрядник відремонтував за власні кошти

25 червня 2020, 11:18

Зранку 25 червня біля житомирської школи № 17 весело та людно, адже тут запустили фонтан. Діти купаються у воді, а дорослі роблять селфі.

Зазначимо, що з настанням холодів воду у фонтані спустили, а в перші дні зими у ньому потріскалася фарба.

«Ситуація була наступна: минулого року роботи виконували, коли вже була зима. Потріскалася фарба оскільки фонтан працював, його завчасно не вимкнули, тому при попаданні вологи фарба полущилася. Підрядник за власні кошти виконав усі роботи, з міського бюджету не витрачено ні однієї гривні. Трохи затягнулося, але, я вважаю, що все зробили добре», – говорить радник Житомирського міського голови Олександр Черняхович.


За його словами, цього разу чашу фонтану пофарбували за новою технологією, завдяки чому вона не буде тріскатися.

«Там використовували іншу технологію. В той час, коли робили вже взимку, це не можна було використовувати, а зараз погода дозволила, думаю, що все буде працювати чудово. Це інша технологія, тришарове покриття наноситься: фарба, до фарби ґрунти, просочення», – каже Олександр Черняхович.

Нагадаємо, у 2019 році, на початку зими, на фонтані біля житомирської школи №17 потріскалася фарба. У коментарі Житомир.info 2 грудня 2019 року начальник управління капітального будівництва Житомирської міської ради В’ячеслав Глазунов розповідав, що до такого стану новий фонтан довели самі учні.

Як повідомляв Житомир.info, на сесії 20 червня 2019 року депутати Житомирської міської ради проголосували за виділення більше 3 млн грн на реконструкцію скверу та фонтану біля ЗОШ №17, однак виявилося, що ці кошти підуть на облатування території біля входу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: фонтан ЗОШ №17  
Матеріали по темі