Влада

З державного бюджету Житомирській області виділили 1,9 млн грн на придбання житла учасникам бойових дій на території інших держав

3 липня 2020, 12:39

На засіданні Уряду 1 липня було ухвалене розпорядження про розподіл субвенції на виплату грошової компенсації на придбання житла для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, з числа учасників бойових дій, інвалідність, яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання пов’язаного з перебуванням на території інших держав.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства у справах ветеранів.

«До 17-ти областей та міста Київ, будуть спрямовані 50 мільйонів гривень для виплати грошової компенсації 46 учасникам бойових дій на території інших держав та членам їх родин. Документ прийнято відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 214, якою унормовано питання забезпечення житлом родин учасників бойових дій на території інших держав», - йдеться у повідомленні.

В оприлюдненому додатку до відповідного розпорядження Кабінету міністрів зазначено, що Житомирська область отримає 1 млн 898 тис. 393 грн субвенції.


Нагадаємо, в 2019 році Житомирська область отримала 12 млн 155,323 тис. грн субвенції на виплату компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей учасників бойових дій на території інших держав. В листопаді цього ж року ОДА звітувала, що правом на придбання житла вже скористалися 10 родин учасників бойових діях на території інших держав: 4 родини у м. Житомир, 3 родини у м. Бердичів, 2 родини у м. Новоград-Волинський, 1 родина в Овруцькому районі.

Як повідомляв Житомир.info, розпорядженням КМУ від 1 липня 2020 року Житомирська область отримала 23 млн 770 тис. 886 грн субвенції на житло для військовослужбовці, які брали участь у відсічі збройній агресії на Донбасі та отримали поранення.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: КМУ субвенція житло УБД квартира  
Матеріали по темі