Місто

​ЖК «Перлини Корбутівки» – життя продовжується

16 липня 2020, 10:14

Вибір квартири, без сумніву, потребує часу, наполегливості та терпіння, а інколи й змушує понервувати.

Якщо Ви плануєте купувати нову квартиру, але немає часу чекати закінчення будівництва або боїтесь ризикувати коштами в недобудову, маємо для Вас ще чудові варіанти у ЖК «Перлини Корбутівки»: однокімнатних (від 46м2), двокімнатних (від 69м2), трикімнатних (від 96м2) квартир та ще декілька гаражних приміщень у будинку.

Комплекс побудовано із силікатної цегли, утеплено мінеральною ватою та облицьовано цеглою. Площа капітальної стіни складає 72 см, в кожній квартирі змонтовано газовий двоконтурний котел та лічильники (газовий, електричний, водяний), заведена домофонна система та встановлено якісні склопакети та двері. На території будинку встановлено дитячий майданчик та зону відпочинку (барбекю).

ЖК «Перлини Корбутівки» – ідеальний варіант, для тих хто хоче придбати нове житло та не чекати ключів, документів або введення будинку в експлуатацію. Оформлення права власності можливе в день придбання квартири, комплекс повністю зданий та підключений до комунікацій.

Будівельна компанія «Теко Маркет» працює в Житомирі з кінця 2015 року та не зважаючи на всі складнощі процесу не тільки будує, а й вводить в експлуатацію свої комплекси: ЖК «Полісся» – комплекс з 5 секцій введено в експлуатацію та повністю заселено, ЖК «Перлини Корбутівки» – комплекс з 2 секцій введено в експлуатацію. Наразі там активно ведуться ремонтні роботи та він поступово заселяється, ЖК «Grand City Dombrovkiy» – готується до здачі 1 секції, і вже в наступному кварталі люди отримають ключі від своїх помешкань. ЖК «Мистецькі Ворота» – ведеться активна робота над монолітним 16-ти поверховим комплексом, де одночасно будуються дві секції, здача будівлі планується у І кварталі 2021 року.

Телефон для отримання консультацій та довідок – (097) 811 22 33.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: новобудова квартира "Перлини Корбутівки"  
Матеріали по темі