Влада

Житомирський виконком хоче зробити ПЛР-тест на коронавірус дешевшим

27 липня 2020, 16:10

У Житомирі влада має намір знизити тариф на послугу з виявлення коронавірусу методом ПЛР-діагностики.

Проєкт рішення виконкому Житомирської міської ради «Про проведення обстежень на COVID-19 методом ПЛР-діагностики» 27 липня був опублікований на сайті мерії.

Зазначено, що ціну змінять, аби більше людей обстежувалися на COVID-19 цим методом.

«Враховуючи складну епідемічну ситуацію в Україні, зокрема в Житомирській області, з метою збільшення кількості обстежень жителів Житомирської міської ОТГ методом ПЛР-діагностики в період посилених протиепідемічних заходів, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (…) виконавчий комітет міської ради виріщив:
1. Встановити тариф на послугу з виявлення РНК вірусу COVID-19 методом ПЛР-діагностики у розмірі 998 грн (виділено редакцією) на період запровадження посилених протиепідемічних заходів на території Житомирської області з дати прийняття даного рішення.
2. Дане рішення поширюється на медичну послугу, безоплатне надання якої не передбачене державною програмою медичних гарантій», – йдеться у проєкті рішення.

Нагадаємо, 17 червня на черговому засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради затвердили тарифи на платні медичні послуги в лікарнях №1 та №2, а також у дитячій лікарні, зокрема і на тести для виявлення коронавірусу COVID-19. Відповідно до встановлених тарифів, у лабораторії дитячої поліклініки на вулиці Святослава Ріхтера, яка мала розпочати роботу з 15 липня, ПЛР-тест коштує 1330 грн – для приватної особи в індивідуальному порядку. А для групи осіб (80 і більше) встановили ціну у розмірі 780 грн.

Як повідомляв Житомир.info, 26 червня 2020 року в прямому ефірі програми «Тема дня» на Житомир.info заступниця Житомирського міського голови Марія Місюрова розповіла про відмінність ІФА та ПЛР-тестів на COVID-19 та де житомиряни можуть пройти діагностику.

Ефір із заступницею міського голови Марією Місюровою про тести на COVID-19: їх різновиди, ціну та достовірність – дивіться тут

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: коронавірус COVID-19 тест ПЛР діагностика виконком проєкт рішення  
Матеріали по темі