Місто

У Житомирі з серпня відновлять «Космічну зарядку»

31 липня 2020, 17:14

У серпні в Житомирі стартує «Космічна зарядка», що є своєрідним етапом підготовки до Космічного напівмарафону, який останні кілька років поспіль проходив у вересні.

Інформацію про відновлення занять 31 липня опублікували на Facebook-сторінці «Космічної зарядки».

«Друзі! В це непросто повiрити, але ми повертаємося! Ми повертаємося до тренувань! We are back! У новому форматі! Готуйтесь! З 9 серпня і до Нова Пошта Космічний напівмарафон Житомир включно ви будете під надійним крилом професіоналів», – йдеться у дописі.

Фото з Facebook-сторінки «Космічної зарядки»

Начальниця управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук, зробивши репост допису щодо відновлення занять, зазначила, що цього року керуватиме «Космічною зарядкою» відома спортсменка Анна Абдулова.

У коментарі Житомир.info Ірина Ковальчук зазначила, що нині вирішується, де саме проходитиме «Космозарядка».

«Ми якраз зараз плануємо формат занять. Збираємося запустити анкету, яка упродовж тижня збере думки людей, що її заповнять, і від того відштовхнемося та будемо вирішувати, як часто будуть ці заняття і де вони проходитимуть: на Михайлівській, на «Спартак Арені» чи в різних місцях. Тобто, запустимо опитування і за його результатами визначимо локації проведення цього заходу. Опитування буде у Facebook на сторінках «Космічної зарядки», управління у справах сім'ї, молоді та спорту, «Космомарафону», я також опублікую допис на своїй сторінці, це ж має зробити і Анна Абдулова, яка буде куратором цьогорічної «Космічної зарядки», адже ми її перепрофілюємо більше у таку бігову підготовку», – розповіла Ірина Ковальчук.

Про один день «Космічної зарядки», що проходила на вулиці Михайлівській у Житомирі у липні 2019 року, дивіться у сюжеті

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Космозарядка Космічна зарядка Космомарафон Ірина Ковальчук  
Матеріали по темі