Місто

​У Житомирі вдруге оголосили тендер на будівництво за 377 тис. грн світлофора на Чуднівській: першого разу не було жодного учасника

5 August 2020, 14:23

КП «ЕМЗО «Міськсвітло» вдруге оголосило тендер на будівництво світлофора на Чуднівській, 113 в Житомирі (навпроти спорткомплексу «Динамо»).

Попередні торги не відбулись через відсутність пропозицій.

За даними ресурсу ProZorro, вдруге закупівлю оголосили 4 серпня. Умови тендеру та очікувана вартість закупівлі (376 тис. 752 грн) не змінилися.

Замовник приймає пропозиції від бажаючих взяти участь у закупівлі до 12 серпня. З датою проведення аукціону поки не визначились.

Сам світлофорний об'єкт мають побудувати до кінця 2020 року.

Нагадаємо, спершу на Чуднівській, 113 планували побудувати світлофор за 660 тис. грн. Згодом проєкт переглянули і вартість об’єкту знизилась на 235 тис. грн. Зекономлені кошти мають спрямувати на виготовлення нових проєктів будівництва світлофорів ще на двох перехрестях у Житомирі, а також на закупівлю дорожнього обладнання.

Як повідомляв Житомир.info, у вересні 2018 міська рада виділила 25 тис. грн на виготовлення ПКД для будівництва на вулиці Чуднівській, 113 світлофорного об'єкта з кнопкою.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: світлофор Чуднівська  
Матеріали по темі