Місто

​Житомирський ліцей потрапив в першу десятку ТОП-200 шкіл України за результатами ЗНО

24 September 2020, 09:36

Житомирський міський ліцей при Житомирському державному технологічному університеті потрапив у першу десятку ТОП-200 шкіл України за результатами ЗНО.

Рейтинг загальноосвітніх шкіл України за підсумками ЗНО 2020 року склав інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua».

«У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2020 році. Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи», - йдеться у повідомленні.

За даними оприлюдненого рейтингу Житомирський міський ліцей при ЖДТУ цьогоріч за результатами ЗНО посів 10 місце (у минулому році посів 73 місце в аналогічному рейтингу). Крім нього, до ТОП-200 найкращих шкіл України за результатами ЗНО потрапила Житомирська гуманітарна гімназія №1, яка в рейтингу зайняла 179 місце (у 2019 була на 430 місці).


Також ресурс Освіта.ua оприлюднив рейтинг шкіл Житомира за підсумками ЗНО 2020 року.Нагадаємо, на сесії міської ради 18 червня 2020 Житомирський ліцей при ЖДТУ перейменували в Житомирський міський ліцей №1.

Як повідомляв Житомир.info, кращими за підсумками ЗНО у 2019 році в Житомирі та області стали ті самі школи, що й у попередньому 2018 році: у обласному центрі - Житомирський ліцей при ЖДТУ (73 місце), в області - Бердичівська міська гуманітарна гімназія №2 (467 місце).

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: рейтинг школа ЗНО освіта  
Матеріали по темі