Місто

З бюджету Житомира планують виділити більш ніж 2 млн грн на проєктну документацію для чотирьох капітальних ремонтів

10 November 2020, 09:50

З міського бюджету планують виділити 2 млн 350 тис. грн на виготовлення проєктно-кошторисної документації (ПКД) для чотирьох об’єктів, які планують капітально відремонтувати.

За це депутати проголосували на позачерговій сесії міської ради 10 листопада під час внесення змін до міської цільової програми «Будівництво (реконструкція, капітальний ремонт) об’єктів комунальної власності Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.

Вартість ПКД для нових об’єктів:

  • капітальний ремонт Київського шосе – 1 млн 450 тис. грн;
  • капітальний ремонт вул. Театральна (вул.Велика Бердичівська – вул.Київська) – 300 тис. грн.;
  • капітальний ремонт вул. Бориса Лятошинського – 420 тис. грн.;
  • капітальний ремонт вул. Небесної сотні (площа Житній ринок – вул. Житній базар) – 180 тис. грн.

Нагадаємо, на початку літа 2020 департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА проводив тендер на капітальний ремонт вулиці Київської на ділянці від Соборного майдану до вулиці Небесної сотні: 9 червня 2020 року визначили переможця – ТОВ «Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління» з остаточною ціновою пропозицією 21 млн 222 тис. 465 грн 23 коп. 24 червня з фірмою підписали договір, де зазначено, що ремонтні роботи мають бути завершені до 31 грудня 2020 року. 17 липня підряднику перерахували 5 млн 239 тис. 496 грн як оплату придбання необхідних для ремонту матеріалів.

Капітальний ремонт вулиці Київської у Житомирі розпочали 8 серпня від майдану Соборного. На першій ділянці (до вул. Театральної) завершили робити 4 вересня. Тоді ж розпочали ремонт на другій ділянці (від Театральної до Покровської), а вже за тиждень зрізали асфальт правої смуги на третій ділянці, від Покровської до Небесної сотні.

9 листопада заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук розповів, що будівельники закінчили капітальний ремонт частини вулиці Київської раніше встановлених термінів, втім, на деяких ділянках дороги роботи виконані неякісно. Тож підрядник усуватиме недоліки.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці липня 2020 року департамент регіонального розвитку ОДА з третьої спроби провів тендер на капітальний ремонт ділянки Великої Бердичівської від Довженка до вулиць Льва Толстого та Жуйка. Тендер виграло київське ТОВ «МІТТЕЛ» за 22 млн 644 тис. 64,62 грн. Договір уклали 5 серпня.

26 серпня на Великій Бердичівській у Житомирі почали ремонт цієї ділянки: після демонтажу бордюрів перекрили одну смугу руху.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дорога вулиця ремонт капремонт  
Матеріали по темі