Влада

Верховна рада ухвалила закон, який дає можливість працювати новообраним органам місцевого самоврядування

18 листопада 2020, 13:39

Верховна рада 17 листопада прийняла в другому читанні та в цілому проєкт закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій №3651-д.

За це рішення проголосував 301 народний депутат – повідомляє пресслужба Житомирської обласної ради з посиланням на сайті Децентралізації.

«Законопроєкт дає можливість працювати новообраним органам місцевого самоврядування громад і районів. Він врегульовує питання правонаступництва комунального і державного майна, бюджетних ресурсів, прав та зобов’язань, а також дає змогу створити районні державні адміністрації в нових районах», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що законопроєкт треба було прийняти до того, як після місцевих виборів набудуть повноважень нові органи місцевого самоврядування. Для функціонування місцевої влади в новому адміністративно-територіальному устрої цей законопроєкт має створити умови, які гарантують стабільність правових та інших відносин, забезпечують безперервність реалізації завдань і повноважень як державної влади на місцях, так і місцевого самоврядування.


У першому читанні законопроєкт Верховна рада ухвалила 3 листопада 2020 року.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирській області тепер лише 4 райони: Бердичівський район, Житомирський район, Коростенський район, Новоград-Волинський район. Центральна виборча комісія станом на ранок 9 листопада 2020 року оприлюднила результати виборів депутатів трьох районних рад Житомирської області, в кожній з яких по 42 депутати – Бердичівській, Коростенській та Новоград-Волинській. 16 листопада стали відомі результати виборів до Житомирської районної ради, куди пройшли представники дев’яти партій.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ВР облрада РДА район децентралізація закон  
Матеріали по темі