Місто

​Виконком збирається дозволити новому виконавцю послуг з вивезення сміття в Житомирі встановити свої тарифи

19 листопада 2020, 15:16

Новому виконавцю послуг з вивезення ТПВ в Житомирі – ТОВ «Грін Бін Україна» планують дозволити встановити тарифи: 82 грн за куб. м побутового сміття та 165 грн за куб. м великогабаритних та ремонтних відходів.

Про це йдеться у проєкті рішення виконкому, оприлюдненому на сайті Житомирської міської ради.

«Дозволити ТОВ «Ґрін Бін Україна» при розрахунках із споживачами послуг з поводження з побутовими відходами (вивезення), виконавцем яких є назване підприємство, застосовувати тарифи, що передбачені в конкурсній пропозиції на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на певній території м.Житомира. Подати ТОВ «Ґрін Бін Україна» розрахунок тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами в розмірі економічно обґрунтованих витрат, але не вище наданих ними на конкурс, для їх встановлення в порядку визначеному законодавством», - йдеться у проєкті рішення виконкому.

Зазначимо, що в Житомирі тарифи на вивезення побутового сміття для КАТП 0628, ПП «КВЖРЕП №8» та ПП «ВЖРЕП №4» були встановленні рішеннями №8, 9, 10 виконкому від 9 січня 2019 року:

Для КП «Автотранспортне підприємство 0628»:

Для ПП «КВЖРЕП №8»:

Для ПП «ВЖРЕП №4»:

Нагадаємо, 10 листопада 2020 року на позачерговій сесії міської ради затвердили нових виконавців послуг з вивезення побутових відходів у Житомирі, відповідно до прийнятого рішення ТОВ «Грін Бін Україна» до 01.11.2027 року надаватиме свої послуги на 4 з 6 визначених територій міста. (Більш детально щодо приналежності окремих вулиць, провулків, проїздів до наведених територій, на яких підприємствами буде здійснюватися надання послуг, можна ознайомитись за наступним посиланням).

Як на останній сесії міської ради обговорювали та голосували за переможців конкурсу на вивезення сміття у Житомирі, дивіться тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ТПВ сміття відходи Грін Бін тариф  
Матеріали по темі