Місто

Раднику мера дозволили встановити в Житомирі дитячий майданчик, але погодження мешканців ще немає

25 листопада 2020, 11:41

Раднику мера Житомира, підприємцю Володимиру Іваницькому погодили встановлення дитячого майданчика на вул. Михайла Грушевського, 62.

Відповідний проєкт рішення, який був оприлюднений 24 листопада, розглядали на позачерговому засіданні міськвиконкому 25 листопада.

«Фізична особа підприємець Іваницький Володимир Ігорьович звернувся зі зверненням про проведення благоустрою з розміщенням обладнання дитячого майданчика по вулиці Грушевського, 62. В нього там перебуває в приватній власності нерухоме майно, в якому знаходиться дитячий центр, він хоче влаштувати дитячий майданчик, який буде передбачати пісочницю, три лавки, ігровий комплекс один, урни, невеличку огорожу», - повідомив під час розгляду питання директор департаменту містобудування та земельних відносин міської ради Ігор Блажиєвський.

Мер Сергій Сухомлин поцікавився, чи не заважатиме цей майданчик мешканцям, а заступниця мера Світлана Ольшанська пояснила, що підприємець мав отримати погодження.

«Коли була заявка, ми просили взяли погодження від мешканців, що вони підтримують. Також, оскільки там не ОСББ, просили принести лист – згоду від обслуговуючої компанії, що вони беруть на утримання даний майданчик і будуть слідкувати за його станом і ремонтувати, якщо щось поламалося, бо це діти і це, в першу чергу, безпека», - сказала Світлана Ольшанська.

Ігор Блажиєвський повідомив, що є погодження обслуговуючої компанії – приватного підприємства «ВЖРЕП №8» (належить Світлані Півоваровій – ред.), але воно «двояке».

«Є лист від ВЖРЕП №8: «Ми не заперечуємо щодо встановлення дитячого майданчика при умові, що всі елементи будуть сертифіковані. Крім того, вам необхідно погодити із співвласниками житлового будинку №62», - зачитав директор департаменту.

Мер запропонував проголосувати за надання дозволу, але він не буде підписувати рішення, поки заявник не принесе погодження від мешканців. Члени виконкому одноголосно підтримали цю пропозицію.

Нагадаємо, з серпня 2014 року Володимир Іваницький орендував комунальне приміщення площею 153,4 кв.м в багатоповерхівці на вул.Грушевського, 62. На сесії Житомирської міської ради 6 вересня 2016 року депутати дозволили приватизувати 37 об’єктів комунальної власності, які знаходилися в оренді, в тому числі й орендоване Іваницьким. В травні 2017 року в цьому приміщенні відкрили приватний дитячий центр «Перші кроки», а в червні цього ж року нерухомість на вул.Грушевського, 62 орендар викупив за 1 млн 231 тис. 860 грн.

Як повідомляв Житомир.info, підприємець Володимир Іваницький в лютому 2016 року став радником мера Житомира Сергія Сухомлина «на громадських засадах».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком майданчик Іваницький благоустрій Блажиєвський вул.Грушевського  
Матеріали по темі