Влада

На посаду секретаря Житомирської міської ради є кілька претендентів, чисельність виконкому можуть збільшити

30 листопада 2020, 14:29

На посаду секретаря Житомирської міської ради восьмого скликання є кілька претендентів, остаточна кандидатура ще не визначена.

Про це 30 листопада в коментарі Житомир.info сказав мер Сергій Сухомлин.

«Рішення по кандидатурі секретаря міської ради ще немає. Ми збиралися в п’ятницю (27 листопада) на погоджувальну раду і завтра (1 грудня) ще буде засідання перед сесією, там вирішимо. Є кілька претендентів від кількох фракції, прізвища називати некоректно, але можу сказати, що є претендент від фракції «Європейська Солідарність», є претендент від «Слуги народу», є претендент від «Опозиційної платформи – За життя», є три претенденти від «Пропозиції»», - сказав Сергій Сухомлин.

Щодо нових заступників мера, то Сухомлин не відповів на це питання, а з приводу виконавчого комітету повідомив, що планується збільшити його чисельність.

«Скоріш за все чисельність виконкому буде збільшена, завтра на погоджувальній раді це вирішиться остаточно. Є бажання фракцій делегувати по одному представнику до складу виконкому», - зазначив мер Житомира.

Нагадаємо, перша сесія Житомирської міської ради восьмого скликання вже призначена на 3 грудня 2020 року

Кого обрали до Житомирської міської ради восьмого скликання читайте тут

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі явка виборців на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року становила 28,8%. За результатами голосування міським головою залишається Сергій Сухомлин, який отримав 29,2 тис. голосів житомирян (51,4%), до Житомирської міської ради пройшли 6 партій, найбільша фракція буде у «Пропозиції» - 16 депутатських мандатів з 42 (38%).

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Сухомлин міськрада виконком  
Матеріали по темі