Місто

​У департаменті освіти розповіли, як в житомирських садочках та школах проходитимуть новорічні ранки в умовах карантину

3 грудня 2020, 13:11

У Житомирі новорічні святкові ранки в дитячих садочках та початкових класах в школах будуть проходити без участі сторонніх осіб, казковими героями можуть бути лише працівники закладу. Батькам заборонено купувати в подарунок іграшки дитині і приносити в заклад.

Про це у коментарі Житомир.info 3 грудня розповіла заступниця директора департаменту освіти Житомирської міської ради Раїса Кошевич.

«Департамент освіти зараз у таких особливих умовах напрацював поради щодо особливостей підготовки та проведення новорічних свят у грудні цього року серед дітей дошкільного віку, керуючись регламентом роботи закладу освіти в умовах карантину і дотримуючись усіх без пекових заходів пов’язаних із профілактикою різного роду захворювань, в тому числі і COVID-19. Свята новорічно-різдвяного циклу ми не відміняємо, вони для дітей мають бути. Різні тематичні розваги, вистави, казки і таке інше будуть організовані і проведені. Мають бути дотримані всі безпекові заходи. У цей час можуть бути присутні тільки діти і педагогічні працівники. Казковими героями на кшталт Святий Миколай, Дід Мороз та інші герої мають бути з числа педагогічних працівників закладу. Щодо подарунків, то діти їх чекають і подарунки повинні бути. Як рекомендував департамент освіти, категорично забороняємо подарунки, які будуть окремо купувати батьки, мова йде про іграшки з різних матеріалів. Тут потрібно дотримуватись всіх безпекових та санітарних норм, тому, єдиного такого підходу, коли всі батьки окремо купували та зносили подарунки, такого не буде. Кожен заклад має подумати, як це зробити, це можуть бути святкові пироги, фрукти, солодощі – діти мають однозначно відчути свято. Створити цей казковий настрій це завдання всіх педагогів, керівників закладів, методистів, вихователів, помічників вихователів. На святі не можуть бути присутні сторонні дорослі та батьки. У початкових класах в школі свята будуть організовані за такою ж схемою», – зазначила Раїса Кошевич.

Нагадаємо, 13 жовтня міський голова Сергій Сухомлин розповів, що у Житомирі не закриватимуть на карантин дошкільні навчальні заклади.

Як повідомляв Житомир.info, управління культури Житомирської міськради збирається купити новорічні подарунки у постійного постачальника: по 100 грн за пакунок

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: садочки школи новорічне свято подарунки  
Матеріали по темі