Влада

В житомирському університеті обирають ректора з двох докторів наук – економічних і ветеринарних

11 грудня 2020, 13:04

В Поліському національному університеті 11 грудня 2020 року проходять вибори ректора.

Для виборів на офіційному сайті університету створили окремий розділ з інформацією.

У виборах, яки триватимуть з 9-00 до 15-00 год. в актовій залі університету (бульвар Старий, 7, корпус 1), беруть участь всі штатні наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники університету (75% від всіх виборців), інші працівники університету (10%) та студенти (15%).

На посаду ректора є лише два кандидати – нинішній ректор, доктор економічних наук Олег Скидан та завідувач кафедри паразитології, ветеринарно-санітарної експертизи та зоогігієни, доктор ветеринарних наук Юрій Довгій.


Скріншот з положення про порядок проведення виборів ректора ПНУ

Нагадаємо, Олег Скидан був обраний ректором університету на виборах в 2015 році. За 2019 рік Скидан отримав 391 тис. 453 грн зарплати за основним місцем роботи, 5 тис. 929 грн виплат від свого університету за цивільноправовим договором та 2 тис. 495 грн компенсації вартості харчування як особі, постраждалій внаслідок аварії на ЧАЕС. На місцевих виборах 2020 року ректор ПНУ обраний депутатом Житомирської обласної ради від партії «Сила і Честь» - був другим номером у партійному списку.

Як повідомляв Житомир.info, наказом Міністерства освіти і науки від 3 березня 2020 року Житомирський національний агроекологічний університет перейменований у Поліський національний університет.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ПНУ Скидан вибори ректор  
Матеріали по темі