Влада

В патрульній поліції Житомирської області новий керівник – 31-річний капітан з Київської області

18 січня 2021, 12:38

У патрульній поліції Житомирської області новий керівник – 31-річний капітан поліції Євгеній Ганзюк.

Про це 18 січня 2021 року повідомила пресслужба управління патрульної поліції області та дала інформацію про Ганзюка – почав службу у лавах патрульної поліції Києва у 2015 році: спершу патрулював на лінії, згодом став командиром роти і пізніше йому довірили командування батальйоном.

«Відсьогодні Євгеній Ганзюк виконуватиме обов’язки начальника управління патрульної поліції в Житомирській області. Нового очільника особовому складу представив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький. Він зазначив, що Євгеній Ганзюк має високий авторитет серед особового складу і повагу колективу: «На всіх посадах він показав гарні результати й довів, що є справжнім лідером, який здатен згуртувати колектив. Ви будете в надійних руках». Новопризначений керівник подякував за підтримку, довіру й зазначив, що готовий працювати максимально ефективно для виконання завдань покладених на патрульну поліцію області», - йдеться у повідомленні.

В декларації Євгенія Ганзюка за 2019 рік зазначено, що він прописаний в місті Буча Київської області та отримав за рік в патрульній поліції 253 тис. 242 грн зарплати. Інші розділи в декларації не заповнені.

Нагадаємо, з 15 квітня 2016 року управління патрульної поліції Житомирської області очолював Олександр Гуменюк. Як стало відомо редакції, Гуменюк залишився працювати в патрульній поліції, але на іншій посаді.

Як повідомляв Житомир.info, 22 березня 2016 у Житомирі на майдані Корольова презентували нову патрульну поліцію.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: патрульні призначення Ганзюк патрульна поліція  
Матеріали по темі