Культура

​Експозиція, перформанс, дискусії та презентації: Мінкульт анонсував заходи та запустив сайт «Леся Українка: 150 імен»

10 February 2021, 16:24

Міністерство культури та інформаційної політики запустило сайт «Леся Українка: 150 імен» та анонсувало заходи, які відбудеться у день народження поетеси 25 лютого в Українському Домі.

Про це повідомляє пресслужба міністерства культури та інформаційної політики України.

«Детальна інформація про всі події, зокрема про мистецький проєкт «Леся Українка. 150 імен», присвячений 150-річчю від дня народження поетеси, буде з'являтися на офіційному сайті: 150imenlesi.org

Відтепер кожен зможе стежити за актуальною інформацією, яка буде регулярно оновлюватися на сайті. Також відвідувачі можуть підписатися на новини про різні заходи. Наразі на сайті розміщена інформація про офіційне відкриття мистецького проєкту «Леся Українка. 150 імен» з нагоди ювілейного року Лариси Петрівни Косач-Квітки. Захід відбудеться у день народження поетеси 25 лютого в Українському Домі і включатиме: експозицію, перформанс, змістовні дискусії на Радіо Леся та Косач Talks, а також презентацію першого повного нецензурованого видання творів Лесі Українки у 14-ти томах. Подію, яка стане справжнім культурно-медійним епіцентром, можна буде відвідати з дотриманням карантинних обмежень 25 лютого за запрошеннями, а з 26 лютого до 8 березня — вхід безкоштовний», – йдеться у повідомленні.

На сайті також представлено ювілейний брендинг і digital brand kit. Кожний охочий може завантажити за лінком: identity.150imenlesi.org і вільно використовувати.

Нагадаємо, на початку лютого Міністерство культури та інформаційної політики готувалося відзначати 150-річний ювілей Лесі Українки: планували серію заходів та спеціальний сайт.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирській області оргкомітет представив план заходів відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Леся Українка сайт міністерство заходи  
Матеріали по темі