Влада

Уряд вирішив з 22 лютого знову запровадити в Україні карантинні обмеження з «кольоровими» зонами

17 February 2021, 15:21

Уряд вирішив з 22 лютого знову запровадити в Україні карантинні обмеження з «кольоровими» зонами

Україна з 22 лютого 2021 року повертається до адаптивного карантину з «кольоровими» зонами, а на всі території «жовтий рівень» епідемічної небезпеки.

Такі рішення ухвалили на засіданні Кабінету міністрів 17 лютого.

«Хочу анонсувати повернення до моделі адаптивного карантину, коли в межах області встановлюватиметься той чи інший рівень карантинних обмежень в залежності від епідеміологічної ситуації. Як і минулого разу передбачається чотири рівні епідеміологічної небезпеки, кожен з яких має чіткі обмеження, критерії визначення. Одразу хочу підкреслити, що рішення вступить в дію наступного тижня, тому всі українці матимуть змогу завчасно з ним ознайомитися, підготуватися», - сказав на початку засідання прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Нижче - скріншот з пояснювальної записки МОЗ до проєкту постанови Кабміну:


Зазначимо, що «жовтий» рівень обмежень, зокрема, забороняє:

перебування в громадських будинках і спорудах, в громадському транспорті без масок, які закривають ніс та рот;

перебування на вулицях без документів;

проведення масових заходів за участю більше однієї особи на 4 кв.м або заповненість залів понад 50%;

здійснення перевезення пасажирів в кількості більшій, ніж місць для сидіння;

проведення дискотек, роботу нічних клубів та закладів громадського харчування з організацією дозвілля, у тому числі проведення святкових заходів, банкетів, майстер-класів тощо;

робота після 24-ї та до 7-ї години суб’єктів з надання послуг громадського харчування, крім адресної доставки;

проведення в закладах освіти масових заходів за участю дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів (відвідувачів);

діяльність спортивних залів та фітнес-центрів, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів з розрахунку одна особа на 10 кв.м.

Постанову про нові карантинні обмеження прийняли з пропозицією доопрацювати в одноденний термін.

Нагадаємо, 25 січня на нараді у президента прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що Уряд планує вивчити ситуацію з коронавірусом в регіонах і в разі необхідності знову ввести адаптивний карантин.

Як повідомляв Житомир.info, в Україні з 8 по 24 січня 2021 року діяв «карантин зимових канікул». 25 січня країна вийшла з посиленого карантину і повернулася до обмежень, які діяли в грудні 2020 року – єдина «помаранчева» зона по всій країні.

Станом на 09:00 год. 17 лютого 2021 року в Житомирській області лабораторно підтвердили 46958 випадків коронавірусної хвороби, за минулу добу, 16 лютого, зареєстрували 117 нових випадків.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: КМУ карантин коронавірус  
Матеріали по темі