Влада

Голова Житомирської ОДА представив двох з чотирьох новопризначених голів РДА

17 лютого 2021, 18:00

16 лютого під час робочої поїздки до Бердичівського району голова Житомирської ОДА представив голову райдержадміністрації Людмилу Димидюк, призначену на посаду розпорядженням президента від 12 лютого 2021 року.

Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації.

«Людмила Вікторівна вже має досвід керівництва райдержадміністрацією, але в дещо менших масштабах. Відтепер їй потрібно докласти зусиль, щоб сприяти ефективному розвитку вже об’єднаного Бердичівського району відповідно до пріоритетів, визначених Президентом України та Урядом», – сказав Віталій Бунечко.

Довідка ОДА: Димидюк Людмила Вікторівна народилася 19 червня 1981 року у с. Бистріївка Ружинського району. У 2004 році завершила Державний агроекологічний університет, у 2018 – вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом». Спеціальність – зооінженерія, економіка. З листопада 2019 року обіймає посаду голови Бердичівської райдержадміністрації.


17 лютого пресслужба повідомила, що цього дня голова Житомирської облдержадміністрації представив нового голову Житомирської районної державної адміністрації Юрія Денисовця.

«Юрій Денисовець розпочав свою роботу з органів місцевого самоврядування, обізнаний з управлінськими процесами і знає, що таке демократія в дії. І я бачу його постійне прагнення зробити щось корисне для району та області, бажання зрушити з місця питання, які не вирішуються роками. Впевнений, що як новий керівник він покращить якість життя населення найбільшого з районів нашої області», — сказав Віталій Бунечко.

Довідка ОДА: Юрій Денисовець народився 07 травня 1988 року у м. Коростишеві Житомирської області. Має повну вищу освіту – у 2011 році закінчив Житомирський державний технологічний університет, у 2019 році –Національну академію державного управління при Президентові України. Із 2015 по 2019 рік працював заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради при виконавчому комітеті Коростишівської міської ради. З 2019 по 2021 рік обіймав посаду голови Коростишівської РДА.


Нагадаємо, розпорядженнями від 12 лютого 2021 року президент призначив голів чотирьох РДА в укрупнених районах Житомирської області та звільнив керівників п’яти райдержадміністрації.

Як повідомляв Житомир.info, 17 липня 2020 року Верховна рада проголосувала за нові райони України: у Житомирській області замість 23 районів утворили лише 4: Бердичівський, Житомирський, Коростенський, Новоград-Волинський. 31 грудня 2020 року голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко підписав розпорядження про створення комісій з реорганізації 19-ти районних державних адміністрацій. 13 січня 2021 року в програмі «Діалоги» на Житомир.info голова ОДА Віталій Бунечко розповів, що провів співбесіди з головами нових райдержадміністрацій, всі кандидатури погоджені, і він хоче всіх 23 очільників районів залишити на посадах, які будуть в штатному розписі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: РДА Бунечко Бердичівський район Житомирський район Димидюк Денисовець  
Матеріали по темі