Влада

Уряд дозволив ЦНАП надавати послуги соціального характеру. Перелік

18 February 2021, 15:37

Команда Мінцифри спільно з експертами проєкту SURGe взяли участь у підготовці змін, розроблених Мінсоцполітики, до переліку адмінпослуг органів виконавчої влади, які надаються через ЦНАП.

Про це 18 лютого повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації.

«17 лютого 2021 року Уряд підтримав ініціативу щодо розширення переліку адмінпослуг та затвердив зміни до Переліку, затвердженого розпорядженням КМУ від 16 травня 2014 р. № 523. Змінами передбачається доповнення загального переліку адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП, адміністративними послугами соціального характеру», - йдеться у повідомленні.

Відтепер українці зможуть звернутися у ЦНАП щодо:

призначення пільг на оплату житла, комунальних послуг;

призначення державної допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях;

призначення (перерахунку) пенсій та надбавок;

надання інформації з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування;

видачі довідок про набутий страховий стаж, розмір пенсії, перебування на обліку як одержувача пенсії;

призначення соціальної допомоги непрацюючій особі.

Нагадаємо, перший у Житомирі «Прозорий офіс» по наданню адміністративних та соціальних послуг, який облаштували в приміщенні колишньої Корольовської районної ради, в січні цього року нарешті отримав обіцяну оргтехніку та програмне забезпечення.

Як повідомляв Житомир.info, в листопаді 2018 року в Житомирі почали будувати «Прозорий офіс» на Польовій в адмінбудівлі Корольовської райради. Тендер на 35 млн грн на реконструкцію будівлі виграло ТОВ «Зодчество ЛТД». Наприкінці жовтня 2019 з підрядником ТОВ «Зодчество ЛТД» уклали договір ще на 34 млн грн, аби завершити реконструкцію «Прозорого офісу». У лютому 2020 стало відомо, що посадовців управління капітального будівництва Житомирської міськради підозрюють у зловживанні владою під час реконструкції приміщень для «Прозорого офісу».

У жовтні 2020 року в департаменті соцполітики запевняли, що «Прозорий офіс» на Польовій у Житомирі запрацює у 2020 році. 11 листопада директор департаменту соціальної політики Житомирської міської ради Вікторія Краснопір розповідала, що «Прозорий офіс» на Польовій вже отримав меблі, але його не встигнуть відкрити у 2020 році, а з міського бюджету виділять 1 млн 700 тис. грн на закупівлю оргтехніки, яку мало закупити для Житомира Міністерство соціальної політики.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Мінцифри ЦНАП КМУ  
Матеріали по темі