Влада

​Держаудитслужба розпочала перевірку закупівель за «ковідні» кошти в 16 лікарнях та медустановах Житомирської області

23 February 2021, 17:54

Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області проводить перевірку закупівель у 16 медичних закладах, які використовували кошти Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Про це 22 лютого повідомила пресслужба Держаудитслужби.

«Управлінням Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області проводяться перевірки закупівель в медичних закладах, яким здійснювалось фінансування із Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-Cov-2, та її наслідками», - йдеться у повідомленні.

За інформацією Держаудитслужби перевірку проводять у 16 медзакладах, а саме:

- КУ «База спеціального медичного постачання» Житомирської обласної ради;

- КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради;

- КНП «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» Новогуйвинської селищної ради;

- КНП «Обласний центр крові» Житомирської обласної ради;

- КНП "Обласний міжрайонний діагностичний центр у м.Коростень" Житомирської обласної ради;

- КНП "Бердичівська міська лікарня" Бердичівської міської ради;

- КП "Лікарня №1" Житомирської міської ради;

- КНП "Черняхівське територіальне медичне об'єднання" Черняхівської селищної ради;

- КП "Коростишівська центральна районна лікарня ім.Д.І.Потєхіна" Коростишівської міської ради;

- КП "Лікарня №2 ім. В.П. Павлусенка" Житомирської міської ради;

- КНП "Малинська міська лікарня" Малинської міської ради;

- КНП "Коростенська міська лікарня" Коростенської міської ради;

- КНП "Любарська центральна районна лікарня" Любарської районної ради:

- КНП "Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об'єднання";

- КНП "Олевська центральна лікарня" Олевської міської ради;

- КУ «Овруцька центральна лікарня" Овруцької міської ради.

Нагадаємо, після затримання на хабарі директора департаменту охорони здоров’я Миколи Суслика в Житомирській ОДА ініціювали перевірку лікарень щодо використання «ковідних» коштів.

Як повідомляв Житомир.info, ввечері 21 січня 2021 стало відомо, що директора департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА Миколу Суслика затримали на хабарі. СБУ повідомила, що затримали посадовця за вимагання «відкатів» з коштів, виділених на протидію пандемії COVID-19. Згодом у прокуратурі назвали суму «відкату», який вимагав директор департаменту – 123 тис. грн, 10% від перерахованих коштів. Пізніше з матеріалів суду стало відомо, що 1 грудня 2020 року в своєму службовому кабінеті під час розмови з генеральним директором комунального некомерційного підприємства «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради» директор департаменту ОДА повідомив про необхідність передачі йому грошових коштів у розмірі 10% від суми субвенції, виділеної бюджету Коростеня на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров`я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19. Відомості про кримінальне правопорушення були внесені до ЄРДР 8 грудня 2020 року.

Подільський райсуд Києва 22 січня обрав директору департаменту ОДА Миколі Суслику запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 діб (до 22 березня 2021 року) та визначив альтернативний запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 55 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, тобто у сумі 124 тис. 850 грн. 26 січня визначена застава була внесена і директор департаменту був звільнений з-під варти.

На даний час Миколу Суслика, який підозрюється в отримання хабаря, суд відсторонив від посади до 22 березня 2021 року. На початку лютого Народні депутати звернулися до Житомирської обласної ради із запитом щодо відповідності займаній посаді директора департаменту охорони здоров'я Житомирської облдержадміністрації Суслика Миколи Петровича.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: аудит перевірка Держаудитслужба лікарня закупівля коронавірус COVID-19 відкат Суслик  
Матеріали по темі