Влада

Житомирська облрада збирається розглянути звернення до КМУ щодо забезпечення автомобілями людей з інвалідністю, бо за 6 років держава не купила жодного

24 February 2021, 15:52

Депутати Житомирської обласної ради мають намір звернутися до Кабміну з проханням розглянути можливість внести зміни у бюджетну програму щодо забезпечення автомобілями людей з інвалідністю.

Проєкт рішення сесії Житомирської обласної ради «Про звернення депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо необхідності забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями», розроблений департаментом праці, соціальної та сімейної політики ОДА, 24 лютого 2021 року опублікували на сайті облради.

У тексті звернення зазначено, що в Житомирській області на обліку для забезпечення автомобілями перебуває 3830 осіб з інвалідністю різних груп та категорій.

«Протягом 2014-2020 років для осіб з інвалідністю в Житомирській області за рахунок коштів державного бюджету не було виділено жодного автомобіля. Забезпечення осіб з інвалідністю спецавтотранспортом в області здійснювалося лише за рахунок гуманітарної допомоги із-за кордону», – йдеться у зверненні.

Тож депутати обласної ради проситимуть Кабінет Міністрів, за можливості, внести зміни у бюджетну програму стосовно забезпечення автомобілями осіб з інвалідністю.

«У зв’язку з тим, що наразі порушене питання залишається невирішеним, звертаємось з проханням розглянути можливість внесення змін у бюджетну програму щодо забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями за КПКВК 2507030 «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю» у частині виділення коштів з метою забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями», – зазначено у зверненні.

Повний текст звернення:Як повідомляв Житомир.info, 29 грудня 2020 року Житомир отримав два автомобілі для послуги «соціальне таксі». Сучасні спеціалізовані автівки були придбані за кошти державної субвенції на загальну суму 2 млн 400 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: проєкт рішення облрада звернення Кабмін КМУ  
Матеріали по темі