Здоров'я

​Якщо кількість хворих з COVID-19 не зменшиться, то в лікарнях Житомира через тиждень не буде місць

17 March 2021, 09:35

У житомирських лікарнях в резерві залишилось понад 130 ліжко-місць для госпіталізації хворих на коронавірус. Однак, цих місць може бути недостатньо, якщо кількість хворих з COVID-19 не зменшиться.

Про це 17 березня перед початком засідання виконавчого комітету міської ради розповіла заступниця міського голови Марія Місюрова.

«На сьогодні на ранок в лікарні №1 знаходиться 188 пацієнтів, в лікарні №2 – 205, орієнтовно госпіталізація за добу – 37, але декілька днів поспіль у нас було від 40 до 50 госпіталізацій за добу. Зараз вже переважає молодий вік пацієнтів і важкий перебіг захворювання. Дуже багато звернень до сімейних лікарів. Якщо зазвичай було 150-200 заборів ПЛР, то за вчора було 450. Але по даним на сьогодні по місту Житомиру зафіксовано ще плюс 205 за добу і завтра ми теж можемо очікувати збільшення цих показників. Поки що резерв у нас є в лікарнях, але ситуація напружена. Кожен день виписуються хворі, але є більше 130 ліжко-місць в резерві», – зазначила Марія Місюрова.


Мер Сергій Сухомлин додав, що фактично, якщо ситуація не зміниться, резерву вистачить на тиждень. Тому в міськраді планують залучати обласну лікарню.

«Будемо звертатися до департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, щоб включали у маршрут обласну клінічну лікарню. Ми зараз приймаємо хворих з хірургічною паталогією в лікарні №1, практично через день ургентуємо, два тижні тому ми приймали пацієнтів Новоград-Волинська», – додала Місюрова.

Як повідомляв Житомир.info, станом на ранок 17 березня коронавірус підтвердили ще у 482 жителів Житомирської області, кількість летальних випадків зросла на 11.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: лікарні коронавірус хворі госпіталізація ліжка  
Матеріали по темі