Події

​З підприємця примусово стягнули майже 300 тис. грн, які він заборгував міськраді в Житомирській області за оренду землі під магазином

24 March 2021, 09:58

У Коростишеві прокуратура через суд зобов’язала підприємця сплатити майже 290 тис. грн боргу за землю.

Про це 24 березня повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

«За позовом Коростишівської окружної (місцевої) прокуратури судом стягнуто з підприємця майже 290 тис. грн заборгованості за оренду землі до місцевого бюджету територіальної громади. Йдеться про те, що у листопаді 2013 року між Коростишівською міською радою та фізичною особою-підприємцем укладено договір оренди земельної ділянки площею 0,12 га для обслуговування торгового приміщення. Однак Коростишівською місцевою прокуратурою встановлено, що з часу укладення договору по червень 2017 року орендар ухилявся від виконання обов’язку щодо внесення орендної плати за користування землею», - йдеться у повідомленні.

Унаслідок цього орендар заборгував до місцевого бюджету майже 290 тис. грн.

Після відчуження об’єкта нерухомості, який розміщений на цій земельній ділянці, підприємець у добровільному порядку борг не сплатив.

«З огляду на недобросовісність орендаря, прокурором вжито заходів представницького характеру з метою примусового стягнення до бюджету Коростишівської об’єднаної територіальної громади зазначеної суми у повному обсязі», - повідомили в прокуратурі.

Як повідомляв Житомир.info, у лютому 2021 суд у Житомирській області зобов’язав агрофірму повернути землю та сплатити понад пів мільйона гривень боргу за паї.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: земля оренда ділянка борг суд Коростишів  
Матеріали по темі