Влада

Голова Житомирської облради звільнив керівника комунального готелю «за грубе порушення трудових обов’язків»

23 April 2021, 09:29

Голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко звільнив керівника комунального підприємства «Готельний комплекс «Україна» Петра Козенюка.

Відповідне розпорядження Федоренко підписав 22 квітня 2021 року.

«Звільнити Козенюка Петра Вікторовича з посади виконуючого обов’язки директора комунального підприємства «Готельний комплекс «Україна» Житомирської обласної ради 22 квітня 2021 року у зв’язку з допущенням грубого порушення трудових обов’язків, що призвело до виникнення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємства», - зазначається у документі.

Підставою для звільнення став лист Житомирської облдержадміністрації та лист самого Козенюка.

Зазначимо, що крім готелю в центрі Житомира до складу КП також входить комплекс відпочинку «Кавунова дача» у приміському селі Зарічани.


Нагадаємо, у березні цього року голова обласної ради ознайомився з матеріально-технічною базою готельного комплексу «Україна» та заявив, що разом з депутатським корпусом буде вирішувати майбутню долю та концепцію готелю «Україна», який повинен стати окрасою Житомира.

На виборах 2020 року Петро Козенюк був обраний депутатом Житомирської обласної ради від партії «Опозиційна платформа – За життя».

Скріншот з сайту облради

Як повідомляв Житомир.info, Петро Козенюк був призначений директором готельного комплексу «Україна» в березні 2015 року. На сесії обласної ради 5 березня 2020 року за наполяганням депутата з фракції УКРОП Віталія Науменка до порядку денного включили питання щодо переукладання контракту з директором комунального підприємства «Готельний комплекс «Україна» Житомирської обласної ради Петром Козенюком, але проєкт рішення не набрав необхідної кількості голосів. З 22 квітня 2020 року Козенюк призначений виконуючим обов’язки директора зазначеного КП.

На місцевих виборах 2015 року Петро Козенюк балотувався в депутати обласної ради від Блоку Петра Порошенка.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: облрада звільнення Козенюк готель КП  
Матеріали по темі