Культура

Житомирян запрошують на балетну постановку «Білосніжка і сім гномів» за участю Катерини Кухар та Олександра Стоянова

5 May 2021, 10:56

30 травня в Житомирському академічному музично-драматичному театрі ім. Івана Кочерги відбудеться захоплююча балетна постановка «Білосніжка і сім гномів» за участю неперевершених Катерини Кухар і Олександра Стоянова.

Створений на основі сюжету відомої казки братів Грімм балет оформлений в стилістиці мультфільмів Діснея. Музику для вистави створив польський композитор Богдан Павловський. Спектакль, повний фантастичною атмосфери, вразить яскравими костюмами, декораціями і високою майстерністю акторів. Величезне задоволення від перегляду отримають як юні, так і дорослі глядачі.

Красива історія про любов, яка обов'язково закінчиться щасливим фіналом, не тільки вразить драматизмом сюжету, але і порадує хорошим гумором. Партію Білосніжки виконає прекрасна прима Катерина Кухар. У ролі принца, який героїчно врятує улюблену, – прем'єр Олександр Стоянов. Його легкі підтримки – справжнє зачарування для публіки.

Казковий балет вже отримав бурхливі відгуки серед глядачів багатьох міст Франції. Приєднуйтесь до високого мистецтва! Відвідайте всією родиною. Квитки без жодної комісії можна придбати у касі театру або онлайн за посиланням:

https://zhitomir.internet-bilet.ua/uk/ekaterina-kuharПідписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: балет Катерина Кухар Олександр Стоянов театр облмуздрамтеатр вистава  
Матеріали по темі