Місто

​У Житомирі виконком збирається уповноважити муніципальних інспекторів з паркування накладати штрафи за неправильну зупинку та стоянку

12 травня 2021, 11:52

Виконавчий комітет Житомирської міської ради збирається уповноважити інспекторів з паркування розглядати справи про адмінпорушення правил зупинки та стоянки та накладати адміністративні стягнення.

Про це йдеться у відповідному проєкті рішення виконкому, оприлюдненому 11 травня на сайті Житомирської міської ради.

«Уповноважити спеціалістів 1-ї категорії – інспекторів з паркування муніципальної інспекції Житомирської міської ради розглядати справи про адміністративні правопорушення, передбачені частинами 1, 3 статті 122 (в частині порушення правил зупинки, стоянки транспортних засобів у межах відповідного населеного пункту) Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладати адміністративні стягнення. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шевчука О.С.», - йдеться у проєкті рішення виконкому.

Нагадаємо, перші платні парковки в Житомирі облаштують біля Житнього і Сінного ринків, розпочнуть вони свою роботу вже за кілька тижнів.

Як зараз паркуються в центрі Житомира та коли в місті з’являться платні парковки, дивіться у відеосюжеті від 23 лютого 2021.

Зазначимо, за платні майданчики для паркування відповідатиме КП «Житомиртранспорт». Адреси, де в Житомирі парковки будуть платними, тут.

Як повідомляв Житомир.info, з червня 2012 року паркування у Житомирі безплатне. 22 грудня 2016 року міськвиконком ухвалив рішення про організацію паркування транспортних засобів на території міста Житомира, яким затвердили Положення про паркування транспортних засобів та Положення проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів. З 2011 року в Житомирі був затверджений перелік з 13 земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, рішенням сесії міської ради від 27 вересня 2018 року перелік збільшили до 22 ділянок.

У 2019 році начальник комунального підприємства «Інспекція з благоустрою м.Житомира» Юрій Юзвинський їздив у Львів вивчати досвід роботи інспекторів з паркування, але до реалізації львівського досвіду так і не дійшло.

Представники міської влади та депутатського корпусу збиралися відвідати Дніпро для вивчення досвіду організації паркування. Після цього візиту в лютому 2021 року мер Житомира Сергій Сухомлин розповідав, що до кінця року у місті може з'явитися близько 28 паркувальних зон, а перші обладнані паркоматами майданчики для паркування з’являться не раніше осені.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: парковка паркування інспектор штраф стоянка зупинка  
Матеріали по темі