Влада

З початку року сільради та бюджетні установи Житомирської області купили на тендерах 17 автомобілів

28 May 2021, 15:35

За п’ять місяців поточного року органи місцевого самоврядування та державні підприємства Житомирської області закупили 17 автомобілів загальною вартістю 9,1 млн грн. Ще два договори на придбання 5 автомобілів вартістю 2,3 млн грн мають намір укласти бюджетні установи Житомира та області. Фаворитом замовників так і залишається фірма дружини колишнього голови ОДА Сергія Машковського - ТОВ «Полісся Моторс Груп».

ТОВ «Полісся Моторс Груп» зареєстроване в Житомирі по проспекту Незалежності. Спеціалізується фірма на торгівлі автомобілями та легковими автотранспортними засобами, статутний капітал – 2 тис. грн. Власницями фірми є Світлана Вікторівна Присяжнюк та Катерина Валеріївна Машковська – дружина колишнього голови Житомирської ОДА Сергія Машковського.

Оліївська сільська рада на початку лютого оголосила тендер на придбання легкового автомобіля. Очікувана вартість закупівлі становила 820 тис. грн.

Участь у торгах взяло дві фірми: ТОВ «Полісся Моторс Груп» з пропозицією у 819,5 тис. грн та ТОВ «ТерКо Авто Центр» з Тернополя, пропозиція якого дорівнювала очікуваній вартості.

Вчорайшенська сільська рада 2 березня оголосила тендер на придбання легкового автомобіля. Очікувана вартість закупівлі становила 573 тис. грн.

Участь у торгах взяло дві фірми: ТОВ «Полісся Моторс Груп» з пропозицією у 572,5 тис. грн та ТОВ «Автоподіум» з Чернівців, пропозиція якої на 500 грн виявилася дорожчою.

На початку квітня Держаудитслужба розпочала моніторинг закупівлі, у результаті якого було виявлено порушення: тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону.

Легковий автомобіль Renault Duster у того ж самого ТОВ «Полісся Моторс Груп» придбала і Квітнева сільська рада. 12 березня замовник оголосив тендер на закупівлю легкового автомобіля з очікуваною вартістю 636 тис. грн.

Участь у торгах взяло дві фірми: ТОВ «Полісся Моторс Груп» з остаточною ціновою пропозицією у 635,5 тис. грн та ПП «Галич-Моторс» зі Львову, пропозиція якого дорівнювала очікуваній вартості.

Також намір укласти угоду з ТОВ «Полісся Моторс Груп» на придбання двох легкових автомобілів Renault Duster вартістю 968 тис. грн має КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради. Очікувана вартість закупівлі становила 968,8 тис. грн. Конкурентом у торгах житомирській фірмі виступило ТОВ «ТерКо Авто Центр».

Також з житомирською фірмою має намір укласти угоду на придбання трьох автомобілів Renault Duste за 1,4 млн грн, тобто вартість одного автомобіля - 482,9 тис. грн, Головне управління Національної поліції в Житомирській області.

Очікувана вартість закупівлі становила 1 млн 486 тис. 260 грн. ТОВ «Полісся Моторс Груп» на торгах конкурувало з ТОВ «Адамант Моторс Чернігів», яке запропонувало цінову пропозицію на 37 тис. грн дорожчу. 26 травня Держаудитслужба розпочала моніторинг цієї закупівлі.

Найактивніше з початку року автомобілі закуповували лісгоспи. За п'ять місяців лісові господарства Житомирської області закупили 14 автомобілів. Всі закупівлі були проведені без використання електронної системи. І в «Прозорро» було просто оприлюднено дані про угоди, укладені без відкритих торгів.

ДП «Коростенське лісомисливське господарство» з початку року уклало вісім угод на придбання восьми автомобілів загальною вартістю 2,8 млн грн.

ДП «Коростенське лісомисливське господарство» за три дні придбало чотири автомобілі у ТОВ «Житомир Авто Інтернешнл». Загальна вартість підписаних договорів - 2,2 млн грн. Лісгосп 17 лютого уклав дві угоди на придбання двох Suzuki New Jimny 2020 випуску у ТОВ «Житомир Авто Інтернешнл». Через день ДП «Коростенське лісомисливське господарство» уклало ще дві угоди на придбання таких же двох автомобілів. Вартість кожного автомобіля - 549 тис. грн.

23 лютого з ТОВ «Житомир Авто Інтернешнл» уклали ще одну угоду на придбання Suzuki New Jimny 1,5L АT GA, 2020 року випуску за 617,5 тис. грн.

ТОВ «Житомир Авто Інтернешнл» зареєстроване в Житомирі на проспекті Незалежності. Спеціалізується фірма на торгівлі автомобілями та легковими автотранспортними засобами, статутний капітал - 4,5 млн грн. Власниками фірми є Дега Олег Віталійович та Дзюба Дмитро Михайлович. У 2010 році обидва балотувалися до Житомирської міської ради від «Партії захисників Вітчизни».

У період з 18 березня по 20 квітня ДП «Коростенське лісомисливське господарство» замовило ще три автомобілі. За умовами договорів ТОВ «Торговий Дім “Фаворит-Авто» має поставити три автомобілі Renault Duster 2021 року випуску чорного та сірих кольорів. Вартість одного автомобіля коштує 641,9 тис. грн.

ТОВ «Торговий Дім “Фаворит-Авто» зареєстроване в Хмельницькому по проспекту Миру. Спеціалізується фірма на торгівлі автомобілями та легковими автотранспортними засобами, статутний капітал - 550 тис. грн. Власницею фірми є Людмила Гвоздьова.

ДП «Овруцьке лісове господарство» з 17 лютого по 5 квітня замовило чотири автомобілі Renault Duster на 2,6 млн грн.

Лісгосп на початку лютого 2021 замовив у ТОВ «Полісся Моторс Груп» Renault DUSTER Ultramarine 2021 року випуску за 664,6 тис. грн.

Ще два автомобілі Renault Duster лісгосп закупив у ТОВ «Полісся Моторс Груп» по 641,9 тис. грн.

ДП «Народицький спецлісгосп» 3 березня уклало угоду з АТ «Таскомбанк» на придбання автомобіля Ford Ranger за 1,25 млн грн.

АТ «Таскомбанк» засноване в 1991 році в Києві по вулиці Симона Петлюри. Основний вид діяльності фірми - інші види грошового посередництва. Кінцевим бенефіціарним власником АТ «Таскомбанк» є екснардеп від Партії регіонів Сергій Тігіпко.

Через три тижні ДП «Народицький спецлісгосп» замовив у ТОВ «Етуаль-Авто» автомобіль KrASZ-U39ZB4 2019 року випуску за 439 тис. грн.

ТОВ «Етуаль-Авто» зареєстроване в Києві по провулку Куренівський. Спеціалізується фірма на торгівлі автомобілями та легковими автотранспортними засобами, статутний капітал - 300 тис. грн. Власниками фірми є Сергій Макаренко.

Нагадаємо, у 2020 році за три місяці карантину бюджетні установи Житомира та області закупили 12 автомобілів загальною вартістю 5,2 млн грн. Фаворитом організаторів тендерів також було ТОВ «Полісся Моторс Груп».

Як повідомляв Житомир.info, Renault – це улюблений бренд бюджетних організацій Житомирської області, автівки купують у ТОВ «Полісся Моторс Груп», а експертка вбачає в цих торгах ознаки антиконкурентних узгоджених дій.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: закупівля тендер автомобіль  
Матеріали по темі