Політика

​Арсеній Пушкаренко оглянув об’єкти «Великого будівництва» в Новоборівській громаді та відкрив ЦНАП

31 травня 2021, 14:25

В рамках Парламентського контролю народні депутати України Арсеній Пушкаренко та Тетяна Грищенко завітали до Новоборівської громади, де оглянули новостворений ЦНАП та об'єкти «Великого будівництва».

Зручний, доступний та з професійною командою - саме такий Центр надання адміністративних послуг з’явився у Новоборівській громаді. Це вже 21-й ЦНАП подібного зразка у Житомирській області, і на цьому зупинятися не планують, говорить Арсеній Пушкаренко.

«Так склалося історично, що для кожного з нас піти отримати якусь довідку, або якусь реєстраційну дію здійснити - це була велика мука. Це була обіцянка Володимира Зеленського та нашої команди «Слуга Народу», щоб адміністративні послуги, доступність й цифрова держава впроваджувалися. Сьогодні ми поступово виконуємо цю обіцянку. Разом, в синергії, ми відкриваємо такі сучасні адміністративні центри. Незабаром буде відкриття в Житомирі», - зазначив народний депутат України від «Слуги Народу» Арсеній Пушкаренко.


Понад 200 адміністративних та соціальних послуг планують надавати у даному ЦНАПі.

«На даний час ми будемо надавати близько 170 послуг, тиждень тому на виконкомі ми затвердили перелік цих послуг та інформаційні картки. У п'ятницю у нас буде сесія селищної ради, і ми будемо створювати центр надання соціальних послуг. Весь спектр соціальних послуг буде надаватися у нас в ЦНАПі, і це в цілому буде понад 200 послуг», - розповів голова Новоборівської громади Григорій Рудюк.

Після огляду об’єктів «Великого Будівництва» Арсеній Пушкаренко зазначив, що Новоборівська громада - це приклад успішної співпраці всіх гілок влади.

«Ми бачимо по Новоборівській громаді, коли в громаді є господар, який обраний людьми та дійсно вболіває за свою громаду та людей, то бачимо результати. Ми бачимо, що в одному з ліцеїв вже відбулася термосанація, а в іншому, також в рамках «Великого будівництва», сьогодні закінчується термосанація, і до 1 вересня об'єкт буде введений в експлуатацію. Молодша школа вже була готова. Бачимо дитячий садочок на етапі будівництва, кілька вулиць, під'їзна дорога до амбулаторії також зроблена в рамках «Великого будівництва». Тобто, це та співпраця та синергія, яка є між центральною владою та громадою», - сказав народний депутат України від «Слуги Народу» Арсеній Пушкаренко.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Пушкаренко Нова Борова ЦНАП  
Матеріали по темі