Культура

У Житомирі шукають автора картини 70-х років про Старий бульвар, яку знайшли в архіві художньої школи

25 June 2021, 15:00

У житомирській художній школі імені Віктора Шкуринського знайшли в архіві картину невідомого художника і тепер шукають автора. На полотні зображено арку, що на Старому бульварі у Житомирі.

Про це повідомляють на сайті Житомирської міської ради.

«Картина аквареллю написана з любов’ю до свого міста, це відчувається одразу. Я знайшла її, коли перебирала роботи зі шкільного архіву. Скажу, що стовідсотково цю роботу створили дитячі руки десь приблизно у 70-80 роках», – розповіла директорка художньої школи Олена Дубініна.

У пресслужбі мерії зазначають, що у ті роки програма школи була розрахована для дітей до 9 класу, позаяк школа була виключно дитячою.

«Про картину багато хто запитує на виставках, каже директорка закладу. Якщо раптом автор впізнає свою роботу, він може звернутися до художньої школи, де чекає творіння з його ще дитячим сприйняттям рідного міста», – повідомляють на сайті мерії.

На фестивалі «Майстерня міста» 25 червня представлені 17 картин вихованців художньої школи. З-поміж робіт - картина невідомого автора про Старий бульвар.

Як повідомляв Житомир.info, на початку червня 2021 року у Житомирі вперше відкрили денний табір для дітей «Art-літо» на базі «Художньої школи імені Віктора Шкуринського».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: картина художня школа автор Старий Бульвар  
Матеріали по темі