Місто

Житомирські футзалісти спільно з «Грін Бін» прибрали територію Соколовського кар’єру від сміття

27 June 2021, 11:55

Юні гравці житомирської футзальної команди «ІнБев» з батьками та спільно з працівниками фірми «Грін Бін» 26 червня вирушили до Солоковського кар’єру. Під час спекотного вихідного дня, коли житомиряни відпочивають біля води, хлопці вирішили на власному прикладі показати дорослим, що після себе варто прибирати.

Територія навколо кар’єру була всіяна всіляким непотребом: від пластикових пляшок і поліетиленових пакетів – до скла, ампул незрозумілого походження і різноманітного мотлоху.

Фірма «Грін Бін» забезпечила футзалістів всім необхідним для прибирання: сміттєвими пакетами, рукавичками, технікою.

«До нас звернулися хлопці, юні спортсмени, що хочуть прибрати територію навколо Соколовського кар’єру від сміття. Ми одразу погодилися. Надали їм необхідні речі для прибирання, питну воду, в тому числі й транспортний засіб, на який грузилося сміття. Варто зазначити, що поки ми прибирали, підходили відпочивальники та запитували, чи можуть і вони допомогти. Фірма «Грін Бін» завжди рада долучитися до подібних гарних ініціатив», - розповів заступник директора ТОВ «Ґрін Бін Україна» В’ячеслав Білоцький.

До прибирання долучились: директор ТОВ «Грін Бін Україна» Євгеній Барах, ГО фут зальний клуб «ІнБев Житомир», президент клубу Костянтин Кожанов, керівник дитячої академії «ФК ІнБев Джуніор» Микола Кирилович.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ІнБев Грін Бін Солоковський кар’єр сміття  
Матеріали по темі