Культура

Жителів Житомирської області запрошують на фестиваль «Житичі», який проходитиме у «Поліській хаті»

6 July 2021, 15:18

У селі Городське Старосілецької територіальної громади Житомирського району 11 липня проходитиме етнофестиваль «Житичі».

Про це 6 липня повідомила пресслужба Житомирської облдержадміністрації.

«Обласна молодіжна творча спілка художників та мистецтвознавців за підтримки Житомирської облдержадміністрації запрошує взяти участь у святі «Зажинки», яке відбудеться 11 липня в рамках щорічного етнофестивалю «Житичі»», – йдеться у повідомленні.

Свято проходитиме в селі Городське Старосілецької територіальної громади Житомирського району на базі культурно-мистецького центру «Поліська хата».

Зазначається, що ідеєю проєкту є вшанування забутих народних звичаїв весни, літа та осені. Етнофестиваль «Житичі» складається з декількох окремих свят, пов’язаних між собою ідеєю збереження старих добрих хліборобських традицій та буде проходити в залежності від певної пори дозрівання хлібних культур.

Нагадаємо, відповідно до розпорядження голови Житомирської облдержадміністрації, впродовж серпня-вересня 2021 року в області планують провести близько 20 різноманітних фестивалів, серед них – «Утрення заря», «Грай, гармонь», «Подушка Fest».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: фестиваль Поліська хата Житичі  
Матеріали по темі