Здоров'я

​У приватній лікарні «Медібор» вперше провели надскладну операцію із видалення внутрішньомозкової пухлини

21 липня 2021, 11:06

У Житомирі в приватній лікарні «Медібор» вперше провели надскладну операцію із видалення пухлини головного мозку.

Хірургічне втручання проводили старший науковий співробітник інституту нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова кандидат медичних наук Василь Кондратюк та провідний нейрохірург Житомирської області Володимир Гордійчук.

За словами спеціалістів, операція пройшла успішно.

«У пацієнта діагноз - внутрішньомозкова пухлина лівої скроневої ділянки з відповідними скаргами, що і змусило звернутися для проведення обстеження. В результаті виявлена пухлина і як наслідок хірургічне втручання, оскільки інші методи - променева терапія, хімієтерапія, ще якісь інші сюди - не підходили. Перший етап - хірургія, наступний етап буде гістологічне дослідження і вже після цього будуть надані додаткові рекомендації для пацієнта. Операція тривала близько трьох годин. Складність полягала у глибинному розташуванні пухлини, близькості прилягання судин, стовбуру мозку», - каже кандидат медичних наук інституту нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова Василь Кондратюк.


Подібні операції вимагають філігранної надточної роботи лікарів експертного класу, спеціалізованого оснащення та рентгенологічного контролю ходу операції.

«На даний час вже виконано три операції з видалення пухлин спинного мозку. Сьогодні виконали операцію з видалення пухлини головного мозку, тобто ми почали працювати по наданню нейрохірургічної допомоги з нейроонкологічними захворюваннями. У лікарні знаходиться реанімаційне відділення, оснащене повністю для таких хворих, і наркозно-дихальна апаратура, й оснащення в нейрохірургічній операційній також дозволяє з успіхом виконувати такі операції», - говорить нейрохірург лікарні «Медібор» Володимир Гордійчук.

Приватна лікарня «Медібор» повністю забезпечена усім необхідним обладнанням, для проведення нейрохірургічних втручань. Спеціальні прилади ретельно контролюють роботу серця та мозку під час оперування.

Палати люкс-класу забезпечують повний комфорт в перші дні реабілітації. Вичерпний обсяг сервісу та якісних послуг - медичний догляд, харчування, супровід після виписки.

Наразі, щоб отримати медичні послуги європейського рівня, достатньо зателефонувати та завітати до клініки «Медібор».

Дізнайтеся більше про нейрохірургічне відділення "Медібор" https://medibor.com/ua/uslugi/neyrokhirurgicheskoe-otdelenie/

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Медібор хірургія операція  
Матеріали по темі