Влада

В 2021 році дітям з багатодітних малозабезпечених родин дадуть з держбюджету по 2 тис. грн на підготовку до нового навчального року

5 August 2021, 13:10

Уряд запровадив у 2021 році виплату одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року у сумі 2 000 гривень на кожну дитину, яка станом на 1 серпня 2021 року має вік 6 – 18 років (включно).

Про це повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики.

«Виплата одноразової грошової допомоги буде проведена органами соціального захисту населення без звернення батьків. Державною підтримкою буде охоплено 145 тисяч дітей із малозабезпечених багатодітних сімей», - йдеться у повідомленні.

У пояснювальній записці до проєкту постанови зазначається, що її реалізація потребує 289 млн 434 тис. грн для виплати допомоги 144 717 дітям.


Скріншот з порядку виплати допомоги

Нагадаємо, 3 серпня міська рада інформувала, що з нагоди початку навчального року для першокласників з багатодітних родин Житомирської міської ТГ управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради організовує традиційну акцію «Першовересень»: майбутнім першокласникам вручать набори канцтоварів.

Як повідомляв Житомир.info, 20 червня 2019 року президент Володимир Зеленський скасував указ президента Леоніда Кучми про обов’язковість шкільної форми.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: КМУ постанова 1 вересня багатодітна родина школа бюджет  
Матеріали по темі