Місто

​У Житомирі 155 багатодітних сімей отримають фінансову допомогу на підготовку до школи

10 August 2021, 10:11

Майже 400 житомирських дітей з багатодітних сімей отримають фінансову допомогу до навчального року.

Про це 9 серпня повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

«До 1 вересня поточного року житомирські малозабезпечені багатодітні сім’ї отримають по 2000 грн на кожну дитину для підготовки до школи. Одержувачами є діти від 6 до 18 років», - йдеться у повідомленні.

Додаткові виплати запроваджені постановою Кабміну №803 і будуть здійснені автоматично без звернень батьків дітей за матеріалами справ одержувачів державної соціальної допомоги.

«Жодних документів, які підтверджують статус малозабезпеченості чи статус багатодітної родини, надавати не потрібно. Органи соціального захисту працюють з категорією малозабезпечених родин: виплачують їм державну соціальну допомогу. Перелік багатодітних родин також є: вони теж отримують державну підтримку», - пояснила директорка департаменту соціальної політики міської ради Вікторія Краснопір.

Як зазначили в міськраді, до 16 серпня буде сформовано перелік житомирських родин, які потребують такої допомоги та необхідний обсяг фінансів. Органи соціального захисту облдержадміністрації - розпорядники коштів - формують загальну потребу по Житомирській області та подають до Міністерства соціальної політики.

Вікторія Краснопір зауважила, що 17 вересня будуть подані додаткові списки родин, які з технічних причин не потрапили до переліку.

У Житомирі зазначені виплати отримають 155 багатодітних малозабезпечених сімей, в яких виховується близько 400 дітей. До 1 вересня поточного року розподіл коштів планують здійснити.

У департаменті соцполітики наголошують, що допомога виплачується тим дітям, яким станом на 1 серпня поточного 2021 року вже виповнилося від 6 до 18 років включно.

Нагадаємо, у 2021 уряд запровадив одноразову виплату по 2 тисячі гривень на кожну дитину з багатодітних малозабезпечених родин. Кошти передбачені на підготовку до школи.

Як повідомляв Житомир.info, 3 серпня міська рада інформувала, що з нагоди початку навчального року для першокласників з багатодітних родин Житомирської міської ТГ управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради організовує традиційну акцію «Першовересень»: майбутнім першокласникам вручать набори канцтоварів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: допомога виплата багатодітна родина малозабезпечена родина 1 вересня підготовка до школи навчальний рік  
Матеріали по темі