Культура

Молодь відзначатиме незалежність у новому форматі

20 August 2021, 15:59

У вівторок, 24 серпня (у день 30-річчя Незалежності України) о 14.00 до 21.00 год. з великої концертної зали літнього театру "Ракушка" міського парку культури і відпочинку ім. Ю. Гагаріна лунатиме сучасна українська музика, адже саме там відбудеться щорічний молодіжний громадсько-мистецький захід "Покоління Незалежних-2021".

Молодіжний громадсько-мистецький захід "Покоління Незалежних-2021" проводиться за підтримки департаменту культури, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації, управління культури Житомирської міської ради, Житомирського центру сучасних мистецтв "Brand", продюсерського об'єднання "Академія зірок", міжнародної школи танцю "T-SQUAD Dance School".

У фестивалі-конкурсі "Покоління Незалежних-2021" візьмуть участь не тільки житомиряни, а й творча молодь з міст Києва, Вінниці, Нетішина Хмельницької області, Романова та Любара Житомирської області, а також з інших куточків нашої неосяжної держави. На учасників вже чекає професійна концертна зала, потужне звукове обладнання та яскраве сценічне спецсвітло.

Режисер та продюсер фестивалю Сергій Вікторов стверджує: "Подібні широкомасштабні фестивалі у Житомирі проводяться з метою перш за все самореалізації молодих творчих особистостей, які бажають проявити свої таланти на великій сцені".

Організатор конкурсної програми Анастасія Тарковська розповіла: "Даний захід – це фестиваль нового формату, куди запрошені учасники з різних куточків України, які хочуть заявити про себе та прагнуть до перемоги".

Конкурсні виступи оцінюватиме професійне журі, а переможці у різноманітних категоріях (естрадні виконавці, танцювальні, акробатичні та циркові колективи) отримають фірмові дипломи та подяки, кубки в стилістиці фестивалю, призи та подарунки від організаторів.

Звертаємо увагу на те, що захід відбудеться за будь-якої погоди.

Просимо дотримуватися усіх запобіжних заходів та санітарних норм стосовно недопущення поширення коронавірусної хвороби, принаймні мати при собі захисну маску та дотримуватись відповідної дистанції.

Головний радіо-партнер фестивалю – радіо "Житомирська хвиля". Головний інформаційний партнер – інтернет-сайт "Житомир.info". Інформаційні партнери – "Z-радіо", газета "20 хвилин", інтернет-сайти MoeMisto.ua, 20minut.ua

Творче об'єднання «Академія зірок»

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Академія зірок День Незалежності  
Матеріали по темі