Політика

​За сприяння депутата облради Руслана Годованого в Озерному встановили спортивний майданчик

8 September 2021, 17:50

За сприяння депутата Житомирської обласної ради Руслана Годованого в Озерному встановили сучасний спортивний майданчик з тренажерами. Тут зможуть займатися учні Озерненської гімназії та жителі смт.

«До мене, як до депутата обласної ради, звернувся мій колега - депутат Новогуйвинської ОТГ Ловинюк Олександр, що саме в Озерному біля школи є проблема не така велика, але дуже суттєва - не вистачає вуличних тренажерів. Є різні майданчики, але вуличних тренажерів не вистачає. І, звичайно, коли ми разом йшли на вибори, то казали, що ми будемо працювати єдиною командою», - розповідає депутат Житомирської обласної ради Руслан Годований.


Школярі діляться: раніше таких тренажерів в Озерному не було, а зараз із задоволенням проводять уроки фізичної культури та вільний час на майданчику.

«Таких турніків у нас ніколи не було, тільки одну площадку побудували та все. Тут мені подобається тренажер, щоб руки качати й бігати», - говорить учень Озерненської гімназії Єгор.

Депутати Руслан Годований та Олександр Ловинюк зазначають, що здоров'я дітей - безцінне, тому важливо змалку привчати займатися спортом і зацікавити молоде покоління.

«Твердо переконаний, що відтепер завдяки спільним зусиллям влади та громади, учні озерненської гімназії та молодь селища у вільний час надаватимуть перевагу заняттям спортом, відточуючи свою спортивну майстерність та зміцнюючи своє здоров’я», - каже депутат Новогуйвинської селищної ради Олександр Ловинюк.

«Не секрет, що сьогодні більшість дітей намагаються сидіти біля комп'ютера, в гаджетах, і саме відволікання на спорт - це дуже важливо. Тому, щоб діти були здоровими та щасливими, могли на перервах та після займатися спортом, ми зробили цей майданчик», - додає депутат Житомирської обласної ради Руслан Годований.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: спортмайданчик Годований Озерне  
Матеріали по темі